"Перфектната вечеря"

  • 12 727
  • 154
"Перфектната вечеря"  някой следи ли това реалити ? newsm78
Да обсъдим някой от участниците ? Wink
Виж целия пост
# 1
Да гледам го ,но не всеки път го следя.Тази седмица го гледах от понеделник ,но нещо не ми допаднаха участниците.
Виж целия пост
# 2
никога не съм го гледала, може ли да обясните какво точно представлява?
Виж целия пост
# 3
Аз го гледам понякога сутрин, интересно е
Виж целия пост
# 4
Да гледам го ,но не всеки път го следя.Тази седмица го гледах от понеделник ,но нещо не ми допаднаха участниците.
Maлеееееее наистина тази седмица участниците са отврат .Особено друсарчето Евгени и оная Ирина ......... малееееее страшно противни ...
Виж целия пост
# 5
Аз от скоро го гледам и ми е забавно..А тая ирина е наистина ужасна лигла,превзета и все гледа да се свали с някой..
Виж целия пост
# 6
Тази седмица е направо ужасна.Всеки се гаври със всеки.
Виж целия пост
# 7
никога не съм го гледала, може ли да обясните какво точно представлява?

http://www.vecheria.tv/ търси входа под картинката.
Виж целия пост
# 8
И мен много ме дразни Иринчето - как само се опива да спечели - кючекини, флиртуване.

Най ме радва Алекс - дано той да спечели.
Виж целия пост
# 9
Аз съм голям фен на това предаване и го гледам отдавна,но тая седмица участниците просто бяха ужасни. Само се възхитих от уменията на Александър. Според мен той представи най доброто меню  през цялата седмица. А тая Ирина,голям лигоч.Доста и трябва докато порасне.Дано другата седмица са по интелигентни участниците.
Виж целия пост
# 10
О,и аз го следя почти от самото начало.Тази седмица са под всякаква критика.Много се радвам,че спечели Алекс.
Виж целия пост
# 11
Преди го гледах по ,GTV, но сега нещо му изгубих дирите, кога и къде го гледате?
Виж целия пост
# 12
Пак по GTV, всяка вечер в 18 ч, повторение около полунощ и на следващата сутрин в 8 ч. Flutter

Най- много ме потресе изказването на Евгени, когато оценяваше Ирина: "Тя заслужава повече, но аз трябва да дам шанс и на себе си, затова ще и дам 4." ooooh!
Виж целия пост
# 13
А изказването на Ирина за "порастналите"? Дано скоро не идва при нас  Wink.
Виж целия пост
# 14
Запис!
Редовно го гледаме по семейно му! Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия