Меню за детско парти вкъщи

  • 5 277
  • 8
Здравейте!
Бихте ли ми дали някакви идеи какво да приготвя за детски рожден ден вкъщи (ще има и възрастни). Става въпрос за неща, които стават бързо и лесно и не са голяма занимавка, но все пак са вкусни и интересни. Може и идеи за готови неща. Засега съм взела едни мини банички, мисля да направя и различни малки сандвичи от франзели. Торта също ще има разбира се. Но какво друго  Thinking ??
Идеи?
Виж целия пост
# 1
Извинявам се, чак след като пуснах темата видях че е имало доста такива теми. Все пак ако някой рещи да ми отговори, ще съм му благодарна.
Виж целия пост
# 2
Може да направиш солени пръчици от бутер тесто, нарязваш тестото, правиш си пръчици и от горе настъргваш кашкавал или сирене и печеш. Също към сандвичите може да сложиш и малки кюфтенца, има и готови пилешки хапки, приготвят се според указанията за 15 минути (само печеш), а са вкусни.
Виж целия пост
# 3
ето ти моето предложение, стават много бързо, вкусни са, а и децата ще им се радват
мини парти пици
Виж целия пост
# 4
И аз ще правя детско парти тази неделя, решила съм да е "пиратско" парти  Grinning.
Затова мисля да приготвя крокодил, охлювчета от бутер тесто, кашкавалки и таралежчета с плънка /с тесто за питките на Карина/ и торта естествено. Всички рецепти са от форума - лесни и сполучливи.  chef
Виж целия пост
# 5
Така може да се оформи тортата на Лео с рулата за деца. Снимката не е моя, от руски сайт е.



А тези муцунки имат голям успех сред дечица, пък и са лесни за изпълнение.
Ето и моите:
Виж целия пост
# 6
И тук ще го напиша:
Направи различни хапки, набодени на клечки. Оригинално е, красиво и вкусно.
Примерно пълнозърнесто кръгче хляб за основа, топено сирене, синьо сирене, зеленчуци, прошуто, шунка, ролца от раци, миди, маслини... Има всевъзможни комбинации...от всевъзможни продукти.

Можеш да приготвиш и хапки от бутертесто. Солени със сирене или кашкавал, шунка; сладки с плодово сладко, локум. Стават бързо, лесно и са много вкусни
Виж целия пост
# 7
labrex, стахотни са тези муцунки.   bouquet
Виж целия пост
# 8
тия муцунки от бутер тесто ли са?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия