Търся много добър детски гастроентеролог

  • 1 332
  • 10
Детето ни е на 1г. и 7м.От бебе имахме проблем с повръщането, разширен хранопровод, уж с течение на времето щеше да се оправи. До ден днешен пасираме абсолютно всичко и въпреки всичко не всеки ден но повръща.Сутринта му давах попара със сирене,много пасиратна на гладка каша и въпреки всичко повърна.
Виж целия пост
# 1
Незнам дали е много добър, но аз съм доволна от д-р Куманова от "Детско здраве".
Защо не погеднеш и в Здравния справочник - може да си харесаш някое име  Peace
Виж целия пост
# 2
Малката я водихме в една педиатрична клиника на Ами Буе до Пирогов. Работят с касата. Само ,че ние имахме друг проблем-не можеше да се изхожда.
Виж целия пост
# 3
Дайте ми някакви имена и адлеси на клиниките.
Виж целия пост
# 4
Незнам дали е много добър, но аз съм доволна от д-р Куманова от "Детско здраве".
Защо не погеднеш и в Здравния справочник - може да си харесаш някое име  Peace

Абсолютно!
И аз останах много доволна от нея!
Виж целия пост
# 5
Токущо го записах в Токуда болница при д-р Лазарова детски гастроентеролог
Виж целия пост
# 6
Д-р Куманова бих казала и аз, но бих добавила - защо не се консултирате и с доц.Бранков от Пирогов. Пише и тук в Здравния с ник Доктор Оги.
На година и половина трябва да може да яде и суха твърда храна, да не би да се окаже, че проблема не е там, където го търсите?
Моя син имаше тежък рефлукс (повръщане) до 7 мес, хранен е със сонда заради цепка на небцето, на година и 2 мес. го оперираха, после още 2 месеца яде само пасирано заради пластиката, но след това навакса много бързо и на година и половина ядеше всичко и дъвчеше хубаво даже и месо. За дъвкането много ми помогнаха логопеди, специализирани с хранителна терапия - сега може да ги намериш в Пумпелина (има банерче във форума).
Добре, че ми казаха приятели, иначе нямаше да ми хрумне да търся логопед за захранването.
Виж целия пост
# 7
Защо на логопед?Къде мога да намеря д-р Куманова.Той въобще отказва твърда храна,всъщност яде по много малко салам, солети и др. такива, но смятаме че с възраста това ще се оправи или просто се заблуждаваме
Виж целия пост
# 8
www.zdraveto.com
Виж целия пост
# 9
Аз също съм доволна от д-р Куманова.Много е изчерпателна и точна. Peace
Между другото и нашия е много капризен и аз все още му пасирам храната надявайки се че някой ден ще свикне и с по големите частици храна.Веднага ги усеща и започва едно гадене. ooooh!
Виж целия пост
# 10
Д-р Куманова  Peace Страхотна е! Много добър и внимателен специалист...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия