Ваксина срещу рак на шийката на матката

  • 1 351
  • 6
Има ли такава тема и моля за мнения по въпроса?
Съжалявам, ако се повтарям.
Виж целия пост
# 1
мнение не мога да дам защото досега не съм чула абсолютно никой да си е сложила.Бях се замисли дали да не отида си направа една ,но ме възпира момента че не съм много сигурна че няма да има страничен ефект.Мислех да отида да поговоря и с гинеколожката ми по въпроса.....страх ме е да няма странично действие след време newsm78
Виж целия пост
# 2
Има ли такава тема и моля за мнения по въпроса?
Съжалявам, ако се повтарям.
Ето я темата:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=236685.0
Виж целия пост
# 3
Има такава много добра ваксина. Препоръчва се на жени до 26 години. Ако сте от София ви препоръчвам за повече информация и за ваксинация МЦ Геримед - ул. Раковска 52, д-р Валери Гергов. Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Има такава много добра ваксина. Препоръчва се на жени до 26 години. Ако сте от София ви препоръчвам за повече информация и за ваксинация МЦ Геримед - ул. Раковска 52, д-р Валери Гергов. Simple Smile

А правилата?
Виж целия пост
# 5
Има такава много добра ваксина. Препоръчва се на жени до 26 години. Ако сте от София ви препоръчвам за повече информация и за ваксинация МЦ Геримед - ул. Раковска 52, д-р Валери Гергов. Simple Smile
Д-р Гергов ли си, къв си... прекаляваш с рекламите! Прочети правилата на форума Naughty

Колкото до въпросната ваксина- има изписано много. Аз от За минах на категорично Против (можеш да прочетеш защо).
Виж целия пост
# 6
www.hpvgard.org 

това е сайта
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия