Възпалено и набрало пръстче?Спешно!

  • 1 658
  • 4
Привет!Става въпрос за детето(2г.4м)на една моя приятелка !Днес му е 5 ден!В Пирогов са искали да го го приспат и да го срежет!Пръста се е надул до нокътя,възпален и набрал!Много е опасно,но те не се съгласиха да го цепнат!Някой знае ли някакъв лек,който може да го изтигли,освен ихтиол,йоди заешка мас?
По-късно ще кача и снимки!
Виж целия пост
# 1
Според мен да заминават да го срежат веднага. Инфекциите на меките тъкани на пръстите са много опасни, защото много лесно преминават в костта и трябва след това да се реже пръста. Това по-добре ли е? Даже ще трябва да се дава и антибиотик, може и на инжекции. Това не е шега работа, да заминават веднага. Naughty
Виж целия пост
# 2
Сестра ми навремето беше така с операция всичко се оправи и сега си има 5 пръста на крака. И аз мисля да не чакат и че няма друг начин. А и само одължават мъката на детенцето,а него как го боли сега.
Виж целия пост
# 3
Ако е можело с друго, щяха да им кажат, по-добре да отиват. С йода-септ опитаха ли? Не е шега работата по-добре да не рискуват.
Виж целия пост
# 4
В Пирогов си знаят, да отиват и да се прави, каквото трябва, защото е опасно. Аи петиу ден, много са чакали. На мен са ми цепили пръст, та знам за какво става въпрос.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия