Ха, каква задачка имам

  • 1 445
  • 21
грешка, май още спя
Моля някой от модераторите да махне темата
Виж целия пост
# 1
аз да ...
вчера ги купих, още се чудя защо Simple Smile Знак на съдбата, може би
Виж целия пост
# 2
И аз съм купувала марсианци... Пуснете пеещ марсианец към всяка опаковка Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Аз съм "ЗА"
Виж целия пост
# 4
Като начало - мислите ли, че е подходящо да се рекламира в супермаркетите? Все пак през зимата това е от местата, където майките задължително ходят и се замислят дали хранят децата си здравословно. Може би нещо около стелажите с плодове и зеленчуци?

Другото, което си мисля, е да направим човечето от кутийката на кукла.
Виж целия пост
# 5
Като начало - мислите ли, че е подходящо да се рекламира в супермаркетите? Все пак през зимата това е от местата, където майките задължително ходят и се замислят дали хранят децата си здравословно. Може би нещо около стелажите с плодове и зеленчуци?

Да, защо не. Но нещо свързано, а не противопоставящо - един вид:
 1 ябълка = ... витамини,
1 марсианец = ... витамини;
не замествайте ябълките с марсианци, комбинирайте ги
- 1 ябълка + 1 марсианец = най-усмихнатото дете на света!

 (не ме бива в тия работи, но сигурно схвана идеята  Simple Smile )
Виж целия пост
# 6
Като начало - мислите ли, че е подходящо да се рекламира в супермаркетите? Все пак през зимата това е от местата, където майките задължително ходят и се замислят дали хранят децата си здравословно. Може би нещо около стелажите с плодове и зеленчуци?
Ммм, не знам... Аз ако видя стелаж със плодове и зеленчуци, и до тях витамини, ще взема плодовете и зеленчуците  Simple Smile Все едно да сложиш оригинал и имитация едно до друго.
Виж целия пост
# 7
Аз съм за да ти бъдем "качест. контрол".

За магазините, мисля, че е подходящо.
Виж целия пост
# 8
Ама в нашия са все скапани тия плодове, мамка му.
Виж целия пост
# 9

- 1 ябълка + 1 марсианец = най-усмихнатото дете на света
А защо не просто две ябълки?  Simple Smile
Виж целия пост
# 10
Уф, чакайте, че се замислих дали не правя гаф в момента - да не би някой конкурент да чете тук тайно Simple Smile
Виж целия пост
# 11

Ммм, не знам... Аз ако видя стелаж със плодове и зеленчуци, и до тях витамини, ще взема плодовете и зеленчуците  Simple Smile Все едно да сложиш оригинал и имитация едно до друго.

В някои супермаркети ги слагат на касите, при стоките, които се грабват в последния момент - презервативи, дъвки и тн. Това го следят мърчъндайзерите.
Виж целия пост
# 12

- 1 ябълка + 1 марсианец = най-усмихнатото дете на света
А защо не просто две ябълки?  Simple Smile

Жената пита как да продава продукта, а не какво мислим за синтетичните витамини  Hug

Виж целия пост
# 13
Уф, чакайте, че се замислих дали не правя гаф в момента - да не би някой конкурент да чете тук тайно Simple Smile
Мислех да ти го напиша, ама си замълчах. За мене това е възможно най-неподходящото място за брейнсторм. Peace  На твое място бих помолила да ми премахнат темата. Надявам се да не ми се обидиш. Hug
П.С. Като имаш време да се видим-обади се.
Виж целия пост
# 14
Ама в нашия са все скапани тия плодове, мамка му.
Е скапани са, то е ясно... И все пак първосигнално плодовете се приемат за източник на витамини, колкото и да са скапани.
А тези витамини как изглеждат? Атрактивни ли са за децата, т.е. има ли вероятност самото дете да си поиска? Ако е така, защо не ги сложиш при бонбоните и лакомствата, например... за да са по-притегателни  Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия