Разигравка != Сериозност

  • 2 456
  • 29
Здравейте, може би е добре първо да изясня защо пускам тази тема точно тук и нейната предистория.
Преди време една девойка стрелна моята душевност.До този момент нямаше никаква активност от моя страна, и не мога да кажа че съм предизвикал с нещо въпросния момент.След това когато активния тип станах аз, въпросната девойка започна да се дърпа и разбира се от заглавието на темата става ясно за какво иде реч.
Не искам съвети по въпросния случай, просто темата я пускам за друго.Интересно ми е защо понякога жените не ни дават шанс, без дори да ни познават толкова добре колкото си мислят ?
Защо всичко се свежда до някакви първични и меркантилни настроения?
Същото естествено е и от другата страна на "барикадата" и ние сме същите лекета, но естествено има различни хора.За това не искам да слагам всички жени или мъже под общ знаменател а просто искам да прочета някакви отговори на посочения въпрос.


Виж целия пост
# 1
Не те харесва. Не и миришеш на нейния човек. Хормоните и не те разпознават. Не е необходимо да си кофти човек, просто не си нейния човек.
Виж целия пост
# 2
Не те харесва. Не и миришеш на нейния човек. Хормоните и не те разпознават. Не е необходимо да си кофти човек, просто не си нейния човек.

 smile3501

Просто е размислила. Закъснял си. Всъщност по-точно е да се каже "забавил си отблъскването и", защото дори да беше откликнал веднага, е нямало да се получи нищо. Вероятно.
Виж целия пост
# 3
Трудно ми е да изведа есенцията от написаното. За какви меркантилни настроения говориш, всъщност?
Виж целия пост
# 4
Това е ясно, не съм толкова глупав че да не разбера, въпроса беше друг.Защото аз лично предпочитам нещата да са си по-старо му и да не се бяха случвали тези неща....
Виж целия пост
# 5
Девойката обича да ходи на лов, а не да играе сърничка.
Далеч по-забавно е Simple Smile


Другият вариант е просто да е размислила.
Виж целия пост
# 6
ти заради този животрептящ въпрос ли си се регистрирал?

първо е добре да се огледаш във форума ... цял един ДиС си имаме, за там е темата
Виж целия пост
# 7
Скука и е било, разтръскала е косата, за да тръгнат флуидите и ти си лапнал. Жените обичат да им вдигат самочувствието.
Виж целия пост
# 8
Това е ясно, не съм толкова глупав че да не разбера, въпроса беше друг.Защото аз лично предпочитам нещата да са си по-старо му и да не се бяха случвали тези неща....
Може да е имала някакво желание, но при опита, който сте направили да е разбрала, че няма да се получи.
Причините може да са много.
Виж целия пост
# 9
Това е ясно, не съм толкова глупав че да не разбера, въпроса беше друг.Защото аз лично предпочитам нещата да са си по-старо му и да не се бяха случвали тези неща....

Тогава що се връзваш. Трябваше да го удариш на безразличие и щеше да си е по-старо му. Сега вече неможе.
Виж целия пост
# 10
Спри да гониш.

Виж целия пост
# 11
защото е късно, либе, за китка.
Виж целия пост
# 12
Пързалка. Wink
Виж целия пост
# 13

.... до някакви първични и меркантилни настроения?
Защото младежо, като не я кефиш първично няма никакъв шанс да я изкефиш и вторично ( при положение, че все пак реши да ти даде такъв ).
Виж целия пост
# 14
Ох, да ме извинява авторът, но се сетих за една шопска песен...

"От целото село, мамо, най-обичам Вела,
най-обичам Вела, мамо, оти е дебела.
Я я каним на орото, она вика  - оти?
Я й кажем, че я любим - она се кикоти..."

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия