Ревалид и кърмене?

  • 1 747
  • 8
Няма противопоказания,но ми е интересно,дали може.Вярно е,че са витамини и минерали...И дали има ефект.
Виж целия пост
# 1
При мен определено имаше ефект, но съчетани и с ампули и шампоан на Виши  /много ми падаше косата и основно за това ги вземах/.
Виж целия пост
# 2
Аз се бях засилила да купувам, но аптекарката ме посъветва да не ги пия докато кърмя Thinking .
Виж целия пост
# 3
Neutral Face ,аз тъкмо мислех да започна от днес,ама пак взех да се чудя...
Мамче,а какви доводи е изтъкнала аптекарката?
Виж целия пост
# 4
Цитат на: vanilia
Neutral Face ,аз тъкмо мислех да започна от днес,ама пак взех да се чудя...
Мамче,а какви доводи е изтъкнала аптекарката?


Вероятно се е презастраховала - каза ми, че докато кърмя не е добре да приемам такива силно концентрирани препарати.
Виж целия пост
# 5
Аз го пия от ок. 20 дни, защото много ми се чупят ноктите, обаче засега не забелязвам подобрение. Колко време трябва да се пие, за да има ефект?
Виж целия пост
# 6
И аз това се чудя колко време тряба да го пия,и кога горе-долу се вижда ефектът.Галче,ти кърмиш ли?
Виж целия пост
# 7
Цитат на: gal4e
Аз го пия от ок. 20 дни, защото много ми се чупят ноктите, обаче засега не забелязвам подобрение. Колко време трябва да се пие, за да има ефект?

Не си спомням точно, ама аз май ги пих в продължение на около 3месеца по 2 на ден.Все пак на организма му е необходимо малко повечко време, за да възвърне нормалния си  хормонален дисбаланс.
Виж целия пост
# 8
Е, уби ме с тоя нормален хормонален дисбаланс Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия