разстройство

  • 1 425
  • 21
Четвърти ден малката е с разстройство. По 6 - 7 пъти върши работа и то толкова бързо, че памперса не поема и бодито и панталонките се изцапват.

Инъче си хапва от детската кухня храна, пие си сокчета и вода.
Предполагам, че е от зъбчетата - много и тече водичка от устата, няма температура.

Но направо не знам какво да правя. Вие какво давате на децата против разстройство?
Виж целия пост
# 1
Ентерол сашети но по добре иди на лекар  Peace
Виж целия пост
# 2
Давам ентерол или смекта.
Ако е по-сероизно разстройството съм спирала другата храна и съм му давала само лечебна хумана.
Но 6-7 пъти на ден са си доста, най-добре е да се консултираш с лекар.
Виж целия пост
# 3
Щом е разстройство, трябва да е на диета а не да яде храна от детската кухня! И давай повече течности, за да не се обезводни.
Ентерол, задължително както и оризова водичка, ако я приеме. И наистина я заведи на лекар.  Wink
Виж целия пост
# 4
Прахчета Ентерол + строга диета- варени моркови, картофи или ориз без масло, лечебни мляко или каша, чай от шипка без захар.
Виж целия пост
# 5
Идете на лекар.
Виж целия пост
# 6
Давам сок от моркови, оризова вода, смекта (нея на тази възраст не я пиеше особено), но при вас май е доста дни вече, и мисля че трябва да го види доктор. При по-тежките случаи съм давала лечебната каша на HUMANA или MILUPA. И едно лечебно сокче на HIPP имаше също така.

Успех    bouquet
Виж целия пост
# 7
Ентерол и оризова вода. Но тъй като моят син не приема никаква друга течност освен мляко, млякото му го правя с оризовата вода.
Виж целия пост
# 8
смекта Peace
Виж целия пост
# 9
никакви сокчета, плодове, мляко, сложи я на диета а не да си яде кухнята.
ентерол, лечебна хумана, смекта,чайчета.
най-вече - ЛЕКАР!!!
4 дни са много.
и не е от зъби. зъбите не водят до здравословни проблеми.
Виж целия пост
# 10
Веднага идете на лекар! Малките се обезводняват страшно бързо. Давай непрекъснато да пие неподсладени течности.
Виж целия пост
# 11
зъбите не водят до здравословни проблеми.

Peace Просто понякога, не винаги, при никненето на зъбите, пада имунитета и по-лесно се разболяват. Но никненето като такова, не е диагноза, а причина за някаква друга болест, така че-ЛЕКАР
Виж целия пост
# 12
зъбите не водят до здравословни проблеми.

Peace Просто понякога, не винаги, при никненето на зъбите, пада имунитета и по-лесно се разболяват.
именно Simple Smile благодаря, че ме допълни  Peace
Виж целия пост
# 13
Смятам , че е добре да идете на лекар!
При разтройство аз давам ентерол ,смекта ,  хидрасек , вода , чай от шипка , оризова вода(с нея му правя и АМ),ориз с моркови, солети, сухари!
Виж целия пост
# 14
дай й морков,
смекта,
чай от от шипка
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия