Декоративни свещи

  • 43 033
  • 314
Пускам няколко снимки,за вдъхновение и се надявам да покажете вашите творения! Hug





Старата тема : Декоративни свещи или...
Виж целия пост
# 1
редовно надничаща, но една свещ не съм показала Embarassed
Да не изгубя темата все пак, че нали съм библиотекарка Wink
Виж целия пост
# 2
Веси, защо отвори нова тема, нали си имаме?

П.П. Разбрах вече след като прочетох последния ти постинг в старата тема!  Blush

Ами тогава....

Да ни е честита новата тема! Много вдъхновение желая на всички творци! Веси, мерси за труда, мила!  Hug
Виж целия пост
# 3
И аз киризя само засега. Mr. Green
Виж целия пост
# 4
Още един кибик... Embarassed
Виж целия пост
# 5
Чакаме всички киризещи/кибици  Joy да се изявят най-сетне.  Wink
Виж целия пост
# 6
аз съм от надничащите Mr. Green

Предложение за име на тема:
Декоративни свещи направи или просто при нас надникни Laughing

Малко ме дразни големите букви на заглавието....
Виж целия пост
# 7
Опа, пропуснала съм и надничащите.  Wink И те бързо в отбора на отразяващите първите си опити!  Laughing
Охх, стига с OFF-а!  Mr. Green
Виж целия пост
# 8
Опа, пропуснала съм и надничащите.  Wink И те бързо в отбора на отразяващите първите си опити!  Laughing
Охх, стига с OFF-а!  Mr. Green

Чакай да поръчам чувала с парафин. hahaha
Купих си аз този комплект за свещи.. Колко свещи излизат от този пакет с парафина?  newsm78
Така ще се опитам да преценя колко голям ще е чувалът. Joy
Виж целия пост
# 9
Аз също имах комплекта, но ползвах парафина не за тези форми. Мисля, че ще можеш да изкараш поне 2-3 бр. от всяка фигурка.  newsm78 Пък за чувала...изчакай до утре.  Wink
Виж целия пост
# 10
А откъде може да се намери танин? Някой пробвал ли е да прави от гелообразните/или както се казват там/ свещи? - това е по-добре, отколкото да си признавам, че и аз съм по-скоро от кибиците Joy
Виж целия пост
# 11
Гелообразните се правят с друг материал. Не съм пробвала, но сигурно е по- лесно..Аз бих пробвала, ако намеря този гел, защото нещата, които им втъках днес ,са доста ефектни и така сега ще се загубят.. Sad

Почувствах се виновна и отидох да спретна 4 свещи. Изстиват сега.
Снимки - утре. Laughing
Виж целия пост
# 12
Глицериновые свечи делают следующим образом:смешивают при нагревании 5 г желатина, 25 мл глицерина и 20 мл воды до получения прозрачного раствора, затем добавляют 2 г таннина, предварительно растворенного в 10 мл глицерина при нагревании. Полученный раствор нагревают до кипения; появившаяся вначале муть постепенно исчезает. Раствор кипятят до тех пор, пока не испарится вся вода. Затем из полученной массы отливают свечи. Глицериновые свечи прозрачны, как стекло, горят спокойно и без дыма, не распространяя никакого запаха. - Embarassed да, тези били прозрачни, а аз реших и че ще са гелообразни.Много искам гелообразни Heart Eyes
Виж целия пост
# 13
и аз се включвам
прочетох предишната тема и много се запалих
дано не ми мине бързо
още утре ще се снабдя с доволно количество свещи  Laughing
в старата тема някой беше дал линк със снимка, как се закрепя фитил
обаче снимката не се отваря
може ли набързо да ми обясните как да слагам фитилите
 Hug
Виж целия пост
# 14
Марче, това дали няма да ти свърши работа?!

http://www.sliceofromance.com/shopping/sandcandles.html

Или това-като кликнеш върху снимката и се отваря следващата стъпка:

http://candleandsoap.about.com/od/moldedandpillarcandles/ss/sandcandles.htm
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия