търся информация (за надомна работа)

  • 1 595
  • 6
Здравейте майчета! Обмислям да потърся надомна работа,но се опасявам от измами. имали някоя от вас информация за коректни фирми,които предлагат каквато и да е надомна работа?Благодаря в аванс!
Виж целия пост
# 1
а ти какво можеш да правиш? Какво образование имаш, езици, допълнителни способности? Опит?
Виж целия пост
# 2
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=78926.0
 Ето една от темите  за надомна  работа, като пуснеш търсачката ще излязат още.
Виж целия пост
# 3
Здравейте майчета! Обмислям да потърся надомна работа,но се опасявам от измами. имали някоя от вас информация за коректни фирми,които предлагат каквато и да е надомна работа?Благодаря в аванс!

Остави си мейла ако искаш на ЛС и всеки ден ще ти пращам подходящи обяви- ти ще си избереш на кои да звъниш. И да ми кажеш в кой град си, за да отсявам
Виж целия пост
# 4
благодаря момичета! склонна съм да се занимавам почтенно с ръчен труд. разполагам с неограничен достъп в интернет и достатъчно свободно време.опитах с обяви за детегледачка,но явно визията ми не е
подходяща за целта.мога почасово да отсъствам от дома си,който е в Мировяне.благодаря за проявеното желание за съдействие.Поздрав!
Виж целия пост
# 5
Аз също търся надомна работа. Мога да набирам текстове на компа. Имам и принтер.
Виж целия пост
# 6
Аз също търся надомна работа. Мога да набирам текстове на компа. Имам и принтер.
Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия