Торта за Рожден ден??

  • 2 102
  • 17
Чудя се от къде да поръчам торта за РД,иска ми се хем да е оригинална,хем да е вкусна Heart EyesАко може да ми препоръчате някоя сладкарница,от която сте доволни Thinking
Виж целия пост
# 1
няколко страници назад и ще намериш темата  Peace
ето http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=230562.0
Виж целия пост
# 2
Тортите на Росита са страхотни-с еклеров крем отвътре-има доста голям каталог с много интересен външен вид  Peace
Виж целия пост
# 3
Благодаря ви Ками и Eve,аз си избрах вече сладкарница,от 100 грама сладки смятам да поръчам торта,после ще кажа дали съм доволна Wink
Виж целия пост
# 4
РОСИТА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Peace
Виж целия пост
# 5
Лъки, 100 грама сладки и двете фей
Виж целия пост
# 6
Ето една от нашите торти.


Ние поръчахме две, че вчера празнувахме с приятели , а днес дъщеричката ми празнува в яслата с дечицата и тортата от снимката. На 100 грама сладки са и двете .
Тортата, която хапнахме вчера беше също много красива  и вкусна!За да се ориентираш в цена и количество - всяка беше от по 23 парчета и цена 64 лв!
Весел празник!
Виж целия пост
# 7
От години поръчваме само от Лъки до Орлов мост. По-скъпи са, но са много хубави и идейни. Последната година дори направиха по темата "Междузвезни войни", мислех, че е направо неизпълнимо желанието на сина ми. Дават и сертификат, има и доставка - например, до училище.
Виж целия пост
# 8
Да допълня и за 100 грама сладки - и те  дават сертификат и имат доставка. Струва 7 лв допълнително. Пълнежа им с горски плодове най-много ми харесва.
Виж целия пост
# 9
само РОСИТА
Виж целия пост
# 10
100 грама сладки - са най-добри според мен  Peace
Виж целия пост
# 11
Лъки  Peace!
Виж целия пост
# 12
Много съм доволна от Лагуна  Peace
Виж целия пост
# 13
Аз поръчах от Лагуна /котарака Том/ и не сгреших.Самата торта беше адски красива,а вътре имаше еклери и еклеров крем.Фигуралните им торти са уникални.
Виж целия пост
# 14
Аз поръчах от Л  А  Г  У  Н  А торта с картинка Мечо Пух - направиха я точно, както е в сайта им. Беше и красива, и вкусна (вътре еклерова с баварски крем). За 20 парчета цената беше 50 лева, но беше огромна. Като се има предвид, че беше за яслата, спокойно можех да поръчам и 10-12 парчета, пак щеше да стигне за децата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия