Пенсионерски екскурзии

  • 5 920
  • 15
Търся информация за проверени фирми, които организират еднодневни екскурзии за пенсионери в страната. Моля, споделете впечатления  Hug
Виж целия пост
# 1
имаш предвид от тези, дето си пускат рекламите по пощенските ни кутии ли?  Rolling Eyes

Примерно до Рилски манастир или до Вършец или...

Мен ми се вижда доста несеризоно това.  Stop

Ето това ме впечатли истински: http://ggholydays.com/index.php?page=shop.product_details&fl … mart&Itemid=1

И си е напълно реално. Засякохме се с автобуса на агенцията мин. неделя.
Има още хубави оферти таз Джи Джи Холидейз. Разгледай ги.
Виж целия пост
# 2
е как няма да е реално
то тръгва от Сандански  Laughing
Виж целия пост
# 3
е как няма да е реално
то тръгва от Сандански  Laughing

да, да. Така си е. От Сандански тръгват.
Виж целия пост
# 4
Аз не знам за какви пенсионерски екскурзии иде реч,ама тези дето пускат брошури по пощите тука във Варна поне са си истински. Моя позната ходи на 3-4 такива,поразходи се момичето,макар да не е пенсионерка.
От Варна ги водят до Балчик и Калиакра, до Жеравна, до Несебър.. такива.
Виж целия пост
# 5
днес пак имах брошурка.

До Мелник и Рупите за 9.90лв. Включва безплатен обяд и подаръци за дами и джентълмени над 18г.
Как ви звучи?
Виж целия пост
# 6
Ами аз не мога да се сетя тука какви бяха цените.
Това с подаръци за дами и господа над 18 години звучи малко странно,като някакъв намек Laughing
До колкото съм чувала подаръците са фенерче и прочие неща дето струват по-малко от лев и то е нещо като томбола - не получават всички.
Безплатния обяд - може да раздават по някой сандвич,знам ли.
В крайна сметка цената от 10лв е реално цена на автобусен билет в двете посоки,то друго и не предлагат май.На място всеки се забавлява както си реши.
Тука що да не те закарат до Балчик и Калиакра за 10 лв - 80км в едната посока.

Ще взема да питам моята позната за подробности,като я видя.
Виж целия пост
# 7
знам ги , но не знам как успяват да им пробутат разни нещица ,
..един мой съсед е пред закупуване на матрак , масажиращ , за 500 лева , може и на разсрочено плащане ...едни други роднини си купиха одеяло за 300 лева някъде .ей такива нещица Simple Smile
Виж целия пост
# 8
ама чакайте бре...
За дамите подаръка са подложки за студено сервиране, а за господата - макетни ножчета.
И обяда, който е показан на картинката е все едно мешана скара  Flutter
Виж целия пост
# 9
по време на обяда обаче 2-3 часа ще слушаш рекламни излияния
те тва е уловката  Grinning
Виж целия пост
# 10
брей,как успяват да убедят хора,дето нямат хем пари да си купуват такива боклуци... Thinking

а ако се въздържиш от покупки, не те приемат вече в клуба или...
Виж целия пост
# 11
Мацки, пуснете някакви координати, да зарадвам няколко бабета от квартала.
Виж целия пост
# 12
тези екскурзии са масова практика в европа, по специално в германия. аз взех участие в такава през 2002 г. без да знам за какво става въпрос. събраха ни в една зала, на безплатен обяд (реклама, която фигурираше в рекламната брошура) и като се почна едно предлагане на одеяла, възглавници, матраци, мехлеми всички с лечебна цел и вълшебни възможности...лошо ми стана, едвам изстраях.
разбрах, че дядо ми се се сдобил с колан за 40 лв. на такава екскурзуя. добре, че не се е хврлил на матрака за 500 лв.  Shocked
предупредете вашите близки пенсионери, да не вземат участие. щом е евтина екскурзията, има винаги нещо гнило.
Виж целия пост
# 13
предупредете вашите близки пенсионери, да не вземат участие. щом е евтина екскурзията, има винаги нещо гнило.

Защо пък да не вземат участие? Да, трябва да знаят, че ще им правят рекламна презентация, но това явно така или иначе го пише в брошурите. Ако цената ги устройва, защо да не се разнообразят малко? По време на обяда ще погледат реклами или ще си поприказват. Не вярвам да ги хванат за косите и насила да им продадат нещо. Предполага се, че става дума за възрастни хора, които сами могат да преценят дали искат да си купят колан за 40лв или не.  Tired Искало му се е на дядото, видял е колана, харесал му, купил си го. Теб какво точно те притеснява в ситуацията? И ако му е допаднал матрака, защо да не си го купи, ако ще и 1000лв да струва?  newsm78 Парите са си негови и си е заслужил да си ги харчи с кеф! А ти направо го обиждаш човека като не му гласуваш доверие сам да преценява покупките си. Горкичкият, какво ли е правил през 40-те години преди да се родиш ти и да започнеш да му даваш акъл?  Laughing

Извинете за лирическото отклонение, но ме хваща яд като видя някой така да държи сметка на близките си. Да се върнем на темата- на мен пък ми допада идеята, някой да знае има ли такива екскурзии от Русе?  Simple Smile
Виж целия пост
# 14

Извинете за лирическото отклонение, но ме хваща яд като видя някой така да държи сметка на близките си. Да се върнем на темата- на мен пък ми допада идеята, някой да знае има ли такива екскурзии от Русе?  Simple Smile

направих си труда да прочета лиричното ти отклонение. та през него ли трябваше да минеш, за да стигнеш до същинския си въпрос?!
сметка на никого не държа, но имам право да оценя кое си струва и кое не и ако счета за нужно да предупредя другите. те от своя страна решават, какво да сторят.
в тази тема хората влизат да чуят мнения по конкретната тема "Пенсионерски екскурзии". твоето лирично отклонение на тема "Семейни взаимоотношения", може да удостоиш с внимание в подфорум "дом и семейство", но не ни занимавай тук с глупости.

Извинения към останалите!   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия