Давам отчет!

  • 6 339
  • 39
Много съм доволна от антицелулитния стик на Ив Роше - Minceur Ciblee - Patch System, Resculpt stick, който си купих пред 20-тина дни (бях пуснала тема за него!)! Обиколката на корема ми намаля с 3,5 см., а кожата видимо се стегна - няма е вече отпуснатата и набръчката гадост, която ме караше да изглеждам като бременна в 4-ия месец! Определено го препоръчвам на всички!
Виж целия пост
# 1
Страшна реклама му направи Grinning
Такова чудо ми трябва на мен,магически стик Grinning
тук дали ще мога да намеря такова нещо или нещо такова Rolling Eyes ,със сигурност има,но не съм запозната
Поздравления за резултатите Grinning
Виж целия пост
# 2
Браво! Дай малко повече информация за него!Колко мл.,колко струва и къде го продават.Моля те!
Виж целия пост
# 3
Браво на теб поздравления  Grinning . А дали някой знае къде във Варна мога да го намеря това чудо питах на няколко места не били чували за такова нещо. smile3506
Виж целия пост
# 4
a koлко струва??? Blush
Виж целия пост
# 5
Козметика на Ив Роше има в "Бонжур", и на "Витошка" след "Ести Лаудер".
Виж целия пост
# 6
Цитат на: Lilly
a koлко струва??? Blush

 Имам каталога им с ценоразпис, но той е за 2004г. и цената е 28,90 лв.
Виж целия пост
# 7
Ей, браво на теб! Направо ти завиждам благородно. Ти и без това си изглеждаше супер, но като си успяла да си стегнеш и коремчето- евала!
Поздрави
Виж целия пост
# 8
В тази връзка ми похвалиха и антицелулитния крем на Рок. Някой може ли да каже кой е по-ефективен?
Виж целия пост
# 9
Браво chockolina  smile3501  smile3501  smile3501
Поздравления smile3521  newsm74
Виж целия пост
# 10
Поздравления и от мен, ще го пробвам!
Колкото до Рок, не бих казала същото за него,така че по-добре не експериментирайте, да заложим на сигурните резултати.
Виж целия пост
# 11
И аз ще попитам правиш ли някакви масажи или просто го нанасяш? От къде го купи и колко струва?
Виж целия пост
# 12
Мерси, момичета!
Купих го от "Бонжур", цената му по принцип е тази, която magi99 е написала, но беше в промоция, тъй като срокът му на годност изтича в края на април (аз го купих през март), и аз го купих със 70% намаление (за около 10 лв).
 reni, просто се нанася - като стик против изпотяване е, само че по-голям. Не съм правила никакви масажи - само коремни преси, но тях си ги правя от 6 месеца вече - досега нямаше ефект върху кожата на корема ми, явно резултатът се дължи на стика.
Виж целия пост
# 13
Браво,много добри резултати.....и аз искам Stuck Out Tongue
Да взема да го пробвам това 4удо Stuck Out Tongue
Виж целия пост
# 14
Аз започнах от днес да се мажа с новия антицелулитен на Clarins и кат0 го свърша ще ви кажа дали е имало ефект.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия