Какво да пия за настинка?

  • 3 731
  • 10
Здравейте!
Настинала съм и май няма да мога да мина без лекарства, но не знам какво да взема и за това се обръщам към вас HugМного ме боли главата, тече ми носа и съм леко отпаднала.Ако не кърмех щях да мина с мед и лимони, но за кърмене и настинка решения нямам....Мислех си за осцикокцинум(или там както се пише), дайте моля мнение........имам и цитросепт, ама само като се сетя колко е гаден и  Sick
Виж целия пост
# 1
Аз си карам без лекарства, когато преценя че може. Пий билков чай, прави си инхалации..
Можеш да пиеш парацетамол.
Бързо оздравявана и не спирай да кърмиш-така ще предпазиш бебето!
Виж целия пост
# 2
Ако наистина се налага може да пробваш с theraflu прахчета ,но преди да вземеш каквото и да е се консултирай с лекаря си Peace
Виж целия пост
# 3
За хрема на мен много ми помага Коризалия-хомеопатично е и не пречи на кърменето Peace
Виж целия пост
# 4
на мен ми помага Тай лол Хот, много вит.С /1000мг на ден/ и доп. комбинирани витамини
а за хремата - крем Ринолекс
Виж целия пост
# 5
Аз разчитам на 'фервекс' /има парацетамол/.
Виж целия пост
# 6
Аз моето го минах преди две седмици с осцилококцинум. Но при мен знам, че това помага, защото е изпитана рецепта с години Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Щом имаш осцикокцинум - пробвай с него. Дават го и на съвсем малки бебета.
Иначе аз си се лекувам с парацетамол и ако не мине ходя на лекар.
Виж целия пост
# 8
аз ти препоръчвам да минеш, ако можеш с хомеопатични- осцилококцинум и коризалия за хремата, ние с детето с това се лекуваме и особено при нея има много добър ефект. Peace
Виж целия пост
# 9
Парацетамол.
Виж целия пост
# 10
Аз пия  осцилококциум, и на бебо давам, чай от шипка и по 5мг вит.С и панадол за главоболието.
Цитросепта в сок от цитрусови плодове хич не горчи, опитай, но той е по-скоро превантивна мярка.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия