Един въпрос до набор 1976 год.

  • 2 978
  • 16
Чух от колежката, че за нашия набор се полагали направления при гинеколог за цитонамазка.

Дали е вярно?  newsm78
Виж целия пост
# 1
Да вярно е, възползвах се вече  Peace Имам ПАП1 Praynig Слава Богу!!! Тези направления не са за гинеколог обаче newsm78. Пробата се взема само от акушерка и ако на цитонамазката излезе нещо по-сериозно тогава ти дава направление за гинеколог!!! Успех!!!
Виж целия пост
# 2
Да вярно е, възползвах се вече  Peace Имам ПАП1 Praynig Слава Богу!!! Тези направления не са за гинеколог обаче newsm78. Пробата се взема само от акушерка и ако на цитонамазката излезе нещо по-сериозно тогава ти дава направление за гинеколог!!! Успех!!!

Мерси. Трябва и аз да отида.
Виж целия пост
# 3
Да вярно е, възползвах се вече  Peace Имам ПАП1 Praynig Слава Богу!!! Тези направления не са за гинеколог обаче newsm78.
На мен пък личната ми даде точно направление за гинеколог-за вземане на цитонамазка!Побързай до края на годината трябва да го направиш! Peace
Виж целия пост
# 4
А кога е най-добре да се прави цитонамазка? Имам предвид преди/след цикъл... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 5
За геникологичен преглед,знам ,че е най-добре 1-2 дена след цикъл да се ходи.За цитонаназка мисля,че няма значение кога.
Виж целия пост
# 6
Добре. Утре ще водя детето при ДжиПиТо и ще я питам и за себе си.
Виж целия пост
# 7
хм, не знаех че се полага такова нещо за нашият набор ще отида да проверя
благодаря ви момичета
Виж целия пост
# 8
76-ти набор влиза ли в сметката?Относно цитонамазката,от гинеколога си знам,че е по-добре след цикъл
Виж целия пост
# 9
76-ти набор влиза ли в сметката?Относно цитонамазката,от гинеколога си знам,че е по-добре след цикъл

E, точно за набор `76 е темата!
Виж целия пост
# 10
благодаря за инфото Hug, незнаех
Виж целия пост
# 11
А защо е само за този набор  newsm78
Виж целия пост
# 12
И аз знам, че се полага на всички безплатно веднъж годишно.. Както и преглед при мамолог  newsm78
Виж целия пост
# 13
Не е само за набор 76 - просто от тази година влизате във възрастовата група от 31 до 45 години. Цитонамазка се полага веднъж на 2 години, но не и преглед. А за мамолог ВЪОБЩЕ не се полага. Ето ви списъка за тази година.
http://www.nhif.bg/downloads/06-Prilojenie-2007-19-01-2007.doc
Виж целия пост
# 14
И аз ще проверя не знаех благодаря ви  Hug.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия