Детски психолог

  • 3 717
  • 6
Здравейте !
Разведена съм и с помощта на бабата и дядото (т.е. моите родители) отглеждам сама датето си.
С бащата не поддържаме контатки. От една - две години, малкият проявява невероятен нрав - сърди се за най-малкото нещо, станал е много по-буен (като дори една от реакциите му е да се бие), хленчи за "щяло и нещяло" ... Със сигурност след развода го разглезихме, а и дали не изпитва и истинската нужда от бащината прегръдка (говоря теоретично) ... Затова въпросът ми е - дали някой има информация за добър детски психолог, занимаващ се с подобни ситуации ...
Благодаря ви !
Виж целия пост
# 1
пиши за кой град става въпрос все пак
Виж целия пост
# 2
Доктор Бенджамен Ментешев в Градския психодиспансер в софия на ул. Екзарх Йосиф. Моя приятелка, самата тя психиатър в подобна на твоята ситуация  води сина си при него няколко пъти с много добри отзиви ( все пак тя го оценява и професионално ). Той е детски психиатър, прави и психологични консултации. Аз го познавам също от съвместна работа и намирам че има добър подход към децата.
Друг вариан са детските психолози към детската психиатрична клиника в Медицинска академия, но за съжаление в момента не мога да цитирам имена.
Виж целия пост
# 3
Благодаря ви !

... (от София сме) ...
Виж целия пост
# 4
аз съм ползвала услугите на Весела Христова, психотерапевт, тел:0887842836. Кабинетът й е зад клуб Марая, до ВИАС. Доволна съм от подхода й към момчетата...
Виж целия пост
# 5
на тел. 9200901 търси Ани Коцева; това е служебният й телефон, ако искаш = на лични ще ти дам и мобилен.

Много добър специалист!  Peace
Виж целия пост
# 6
А, колко годишно е детето????? Може и да няма нужда от психолог все пак....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия