Частна ясла в Бояна

  • 858
  • 6
Знаете ли дали има частна ясла в Бояна и по- конкретно дали има такава в близост до ЧДГ"Бояна". Позовавам се на цитат от предишна тема:
"Бояна:Къща на 3 етажа - на пръвия са групата на големите, на втория децата спят, на третия са малките.  В съседна къща ще правят и ясла от септември. Имали са транспорт, но в момента няма желаещи за него."
 
И от каква възраст приемат в ЧДГ "Бояна"?
Виж целия пост
# 1
Ами не знам точно за ЧДГ "Бояна",но с подобни условия е ЧДГ "Мечо Пух" пак в Бояна.Знам, че и там има ясла и доколкото съм чула взимат от 1.6 г. Но не съм сигурна на 100% за възрастта.
Виж целия пост
# 2
В ЧДГ "Бояна " за 2 годишно няма проблем. Стига да те устройва това, че играят практически на "Пушкин", нямат никакви условия за игра навън. Имат нещо като 15 квадрата, пак казвам, на булеварда.
Виж целия пост
# 3
Кофти е това с булеварда, най-добре ще е да посетя мястото лично. За сега събирам инфо само от нета.
Виж целия пост
# 4
Има ясла в ЧДГ "СИЯНИЕ". Намира се в парка на кв. Бояна.
Виж целия пост
# 5
Има ясла в ЧДГ "СИЯНИЕ". Намира се в парка на кв. Бояна.
GERBER, дай моля те повече инфо. От каква до каква възраст, защото при нас така се получава, че сменяме района, отиваме в "Овча купел" и на път за работа мога да отскачам най-много до Княжево или Бояна, като Бояна ми е по-удобно. Проблема ми е, че трябва да "наместя" децата(баткото който е на 4 и половина, а до тогава ще е на 5 и малката, която догодина есента ще е на 1,5м.) Баткото ще го местя от държавна, която иначе не бих сменила, защото е супер, но от новото място за живеене е много далеч.
Виж целия пост
# 6
0897958561 - това е телефона. Намира се в парка. Четири помещения ползват, 1/2 от които са големи. По принцип на мен ми харесва.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия