Pampers 3

  • 1 121
  • 24
Здравейте майчета, ние досега ползвахме пелените Памперс №2 и бях доволна, от няколко дена взехме №3 и като че ли те не попиват така добре, имам чувството ,че дупето е мокро и като че ли като пипам през дрехите ми се струват влажни, сякаш липсва този желиращ ефект както при №2. Или съм купила менте от МЕТРО или ......... Sad  Някой сблъсквал ли се е с този проблем? Чудя се да купя ли №4?
Виж целия пост
# 1
От номер 3 не съм изобщо доволна а от 1 и 2 бях , сега минахме на Либеро - перфвктни са .
Виж целия пост
# 2
и аз ти препоръчвам Либеро. Peace
Виж целия пост
# 3
4-ката ще е голяма, щом досега детето е било на 2-ка Peace
Виж целия пост
# 4
Ние сега сме на 3-ката и нямаме такива проблеми.
Виж целия пост
# 5
Аз съм на 3 ка и миришаят гадно явно има ментета и сега  се чудя какво да взимам newsm78
Виж целия пост
# 6
И аз взимам 3-ката и общо взето съм доволна от тях
Виж целия пост
# 7
И аз бях забелязала същото. Вече сме с #4 и съм доволна. Имат някакъв зелен слой (алое мисля) и добре ни понася , не се е зачервявала откакто сме с тях , а с 3-ката беше постоянно червена.
Виж целия пост
# 8
Мини на 4,нищо,че са големи.Моето дете на кг е за 5, но аз купувам 6.Тъкмо ще събира повече  Grinning
Виж целия пост
# 9
За да не пускам нова тема да споделя, че в момента са пуснали Памперс с лосион за баня. Миришат на кърпичките им. Йоанна се обрина цялата от тях. С предишните нямаше проблеми (тези с алоето). Да си имате едно на ум за тях..
Виж целия пост
# 10
Аз съм доволна от 3ката засега , не сме имали зачервено дупе
Виж целия пост
# 11
Ние сме 6 кила и се чудя дали да не взема вече 4 ка newsm78 много странно с тези пакети и килограмите които пишат на тях Rolling Eyes
Виж целия пост
# 12
От 3 на горе Памперс не струват. Препоръчвам ти Либеро.
Виж целия пост
# 13
а те не са ли доста дебели някакви плътни ми казаха или не са?
Виж целия пост
# 14
И аз съм разочарована от Памперс.Миришат лошо,наистина дрехите са като мокри на пипане.Да не говорим,че от 9 до 20 кг са същите като от7 до 18 кг.Малки са ни. Crossing Arms
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия