кърмене и настинка

  • 579
  • 2
мами здравейте,

от 2 дена ме наболява гърлото и имам лека хрема.днес забелязах че имам полипи на гърлото.температура нямам,но..как да се лекувам?не искам да стане по зле,но незная какви медикаменти може да се пият при положение че кърмя?
Виж целия пост
# 1
Пфу! Явно майките-кърмачки сме доста уязвими. Споделям моя опит - два пъти боледувах от грип, но и двата пъти не съм спирала да кърмя. Лекувах се с хомеопатия, която ми предписа педиатърката на малката. Общо взето има малко лекарства, които са абсолютно противопоказни при кърмене, но със сигурност не се самолекувай, а просто се обади на педито си и тя ще ти каже. И не се плаши чак толкова от антибиотиците, наскоро те спасиха живота на едно току-що родено бебче на една приятелка.
Виж целия пост
# 2
За гърло мога да ти кажа едно невероятно бабино лекарство. Наскоро б ях болна и темп даже имах, но джипи-то ми е много разбрана и ми предписа следното нещо.
Сока на 3 лимона + 3 суп.лъжици мед се загрява на водна баня. Пие се топло вечер преди лягане. Курс- 3 дни
Още на 2-рата вечер ефекта беше поразителен. Малко е неприятно, защото явно от сока на лимона гърлото доста боли докато се пие, но пък за кърмачки е супер решение.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия