А сега накъде.....?

  • 2 003
  • 36
Така сега седя и се чудя как да продължа нататък....Имах една единствена мечта този път, да докарам нещата до край, но явно не е било писано....
 В събота ми направиха  кюретаж-вторият за две години и все след ин витро..
 Първи опит ин витро февруари 2006г.-преди това направих имунологични изследвания и на щитовидната жлеза (за всеки случай да вържа гащите), ами всичко ок. Положителен тест-радост голяма, две седмици след това диагноза- кухо яйце, последвал кюретаж.
 Идва ред на генетичните изследвания-пак всичко ок.
 Септември 2007 год. втори опит -познатата история, положителен тест само че този път без никаква радост, просто го приемам и толкова. Първи преглед-имаме си пулс, малка светлина в тунела, втори преглед-на док нещо не му харесват околоплодните течности, но все пак е рано, пък и бебето расте, има пулс. Прибирам се със свито сърце, започва голямото чакане за следващият преглед най-накрая идва и той.
 Доки ме преглежда и физиономията му е по-страшна от всякога...думите са излишни, сърчицето е спряло, съвсем скоро, защото бебето си е пораснало нормално от предния път. Диагноза -мисед аборт. 
 Не знам как, накъде и защо да продължавам......
Виж целия пост
# 1
Съжалявам, Пета. Sad
Какво не му хареса в околоплодните течности? Да не би да има някаква инфекция? Изчакай хистологията и тогава ще мислиш.
Виж целия пост
# 2
petaHug Hug Hug
Не знам какво да ти кажа, мила  Cry Боли ме сърцето, когато чета такива неща. В момента мога само да те прегърна много силно и да ти изпратя от моята топлина. Дай си време.  Hug Ще се изправиш отново и надеждата ще дойде. Ние сме много по-силни, отколкото подозираме.
Виж целия пост
# 3
Ех Пета, а аз очаквах твоята темичка Cry Cry Cry
Незнам какво да кажа, а и не разбирам толкова много материята, има ли  някакво обяснение? Какво ти казват лекарите?
Сигурна съм обаче, че има за какво да продължаваш Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 4
Peta, съжалявам за мъката ти  Cry
Виж целия пост
# 5
Пета, съжалявам много  Sad Не знам какво да ти кажа освен едно голямо гуш  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 6
 Пета. съжалявам...Прегръщам те силно Hug
Виж целия пост
# 7
Пета толкова е гадно незнам какъв съвет да ти дам просто си глътнах думите
Съжалявам много Cry Cry Cry Tired
Виж целия пост
# 8
Какво не му хареса в околоплодните течности?
Всъщност на предния преглед сакчето беше малко по-малко в сравнение с плода, но в рамките на нормалното, на следващият вече беше добре, бебенцето беше пораснало, но нямаше пулс........
 
 Благодаря ви момичета!   bouquet
Виж целия пост
# 9
Ех peta, съжалявам много Cry Hug
Почини си и може би повтори имунологични и генетични.
Виж целия пост
# 10
Eххх, защо ... Sad
Пета много, много съжалявам мила Sad
Защо е толкова гаден живота Sad
Виж целия пост
# 11
Направо настръхнах, докато четях какво е станало....Каквото и да кажа - няма смисъл.... Hugpeta, гуш! НамерИ сили в себе си...
Виж целия пост
# 12
Много съжалявам, peta ! Прегръщам те. Hug
Толкова е гадно и нечестно и нечовешко, че не мога да намеря думи Sad
Виж целия пост
# 13
peta, думи нямам да ти опиша колко съжалявам .... а и думите са излишни Cry
Миличка, лекарите на какво мнение са? Оттук нови имунологични и генетични изследвания мисля ... скапан живот и толкова много болка ... бъди силна, миличка. Прегръщам те
Виж целия пост
# 14
Ех, миличка! Толкова съжалявам. Най-малкото, което очаквах да прочета е това. Дори днес си мислех за теб как си. Наистина много ми е мъчно и нямам думи, с които да ти кажа колко съжалявам.
Ако имаш нужда от нещо - знаеш как можеш да ме намериш.
Целувам те.  Hug Hug Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия