Либеро,Хъджис или Памперс?

  • 15 778
  • 146
Кои са по хубави,тъй като аз ползвам до сега 3 ка на памперс но ми миришат гадно? А и ако се спря на Либеро не знам кой номер да взема..... newsm78 мислех вече да почвам с 4 ка на памперс!
Виж целия пост
# 1
Аз от Либеро не съм доволна. Пробвай Hugges - най-доброто за момента на пазара, но внимавай да са оригиналните - на картинки са целите и лепенките са широки!
Виж целия пост
# 2
Ние ползваме памперс и сме си доволни. За размера прочети килограмите на пакета или питай в магазина ще ти кажат.
Не ви ли е малко рано за 4 -ка?  newsm78
Виж целия пост
# 3
Либеро!
Виж целия пост
# 4
Либеро! Peace
Виж целия пост
# 5
ами 3 ката вече леко се отбелязва на крачетата! 6 кг сме и ми е странно ,че се си вървим с номер нагоре Crazy
А за Хъджиса как да разбера дали са оригиналните newsm78
Виж целия пост
# 6
И трите марки съм ги пробвала, от Памперс не съм доволна, много пропускат, даже и сега когато вече не ака и не пиша толкова много и начесто. Либеро за мен са най - добри, Хъджис също, аз лично сега ползвам Кан бебе, с 10 лв са по евтини от Либеро, а качеството комай е същото  Peace
Виж целия пост
# 7
От изброените  - Памперс  Peace
Аз лично ползвам едни немски ELKOS - много съм доволна от тях (взимам ги от една борса,на ул Чаталджа).
Виж целия пост
# 8
Двоумя се между Либери и Хъджис  bouquet Аз взимам инаги най-голямия пакет и за това не знам..... а и килограмите при тях са различни  Rolling Eyes ние сме 6 кг  а 3 ката на памперс е от 6 до 9 и ни малее малко вече..
Виж целия пост
# 9
Hugges Peace
Виж целия пост
# 10
на мен ми казаха за Хъджис че имат много ментета по пазара и за това не знам как да ги различавам по опаковката newsm78
Виж целия пост
# 11
Pampres по принцип са малко по-плитки, но все си мисля, че сте малки за 4-ка. Марти растеше едро бебе, но до към 5-6 месеца бяхме на 3-ка на Памперс, после минахме през няколко марки (без Либеро заради цената) и се спряхме на Мамия.
Като ориентир - когато кг. ви стигнат долната граница на следв. размер  newsm78 мислиш за смяна.
И най-добре, като майка минала през такова чудене - купуваш по 10-15 бр. от тези, пробваш, избираш.
Виж целия пост
# 12
Бе то и аз все си мисля че сме малки за 4 ка Grinning Освен да взема по малък пакет от либеро или хъджис  Flutter
Виж целия пост
# 13
Ами не знам в Сф, но във Варна на доста места продават на бройка и така може да видиш и размера и дебелината и да избереш. Аз лично много харесвам Либеро и бих ги ползвала, но са ми скъпи. За лятото са малко плътни, но... дотогава има мноооого време.
Виж целия пост
# 14
Pampers  newsm10
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия