Матраци Tempur или Magniflex

  • 25 749
  • 29
Някой да е ползвал тези матраци? В магазина на Tempur твърдят, че Magniflex са тяхно менте, което доста ме озадачи. За това ще съм благодарна за някакво инфо.
Виж целия пост
# 1
Като се има предвид разликата в цената на едните и други, то твърде вероятно е Магнифлекс да са "менте"-то на Темпур  Grinning
Имам само възглавница на Темпур - ами, няма друга такава просто! За мен е единствена, неповторима  Mr. Green
А иначе, докато си я избирах, лежах на въпросния матрак и се разтопих от кеф - чувствах се в безтегловност, еех... Нямаше общо с чувството при лежане на латексовите матраци на Магнифлекс.
Но всичко е субективно, все пак.
Виж целия пост
# 2
Темпур имат ли сайт?
Виж целия пост
# 3
http://www.tempur.com/page2440.aspx   - българският сайт.

http://www.tempur.com/  - официалният.
Виж целия пост
# 4
От чисто любопитство да попитам - колко струват тези Темпур? Така и не съм виждала цени нито в каталога, нито в сайта.
Виж целия пост
# 5
По информация от едина друга тема  над 2000 лв. Възглавниците са по 150-200лв различните модели. Използват някаква технология на НАСА.
Виж целия пост
# 6

слагам си ги тази вечер под чаршафа и ако ме хване сън, ще се замисля над подобна покупка  Laughing
Виж целия пост
# 7
Между другото днес успях да видя и възглавница на Магнифлекс... Ами няма нищо общо с тази на Темпур. Просто качеството на вторите си заслужава парите. Разликата е огромна.
Цените на матраците са високи - помня за размер 90/200см беше към 2400лв.
Възглавниците са от 120лв нагоре, но нямат равни. Аз се родих с класическата им такава.
Ходете пробвайте бе хора, за това пари никой не взима  Grinning
Виж целия пост
# 8
Ние имаме еквивалент, на Шларафия модел Сенсипур 1200 http://www.sensipur.de  съЩия принцип е, доколкото ми е иzвестно. Вzехме най дебелите и при това най скъпите (1500 ?  ooooh! ) и сме много доволни. Аz имам проблемати4ен гръб и не мога да спя във водно легло, примерно, но там спя идеално. Препоръ4вам  Peace
Виж целия пост
# 9
Между другото скоро си взех възглавница на Темпур, осигурява комфорт и спокоен сън, няма да сгрешите ако си вземете  Grinning Е цената е добра, но човек не си купува всеки ден такива неща  Peace
Виж целия пост
# 10
Хъх! тия матраци трябва да люлеят и приспивни песни да пеят за тази цена  Laughing
Виж целия пост
# 11
Имаме матрак  и възглавници Темпур от 4 години. Много са скъпи, но тук казват 4е са най добрите. Заслужава си, 1/3 от живота ни е сън.
Виж целия пост
# 12
един голям матрак темпур е около 5000 лева, пяната с памет се използва от много фирми производители по света, в този смисъл е много грубо изказването, че "магнифлекс били тяхно менте", всеки който си плати за ползването на патента може да го ползва, просто на бг пазара явно още не са много прозиводители и вносители на матраци с пяна с памет, аз знам само три

ние днес се сдобихме с матрак комфорт на Life и той е с мемори пяна и като структура отговаря на дуофлекс на магнифлекс, но е по-дебел, с повече пяна с памет и е с по-голяма плътност 75кг/м3, докато темпур и магнифлекс са с плътност около 60 кг/м3, към матрака идват и две безплатни възглавниции от пяна с памет и пух, защото е двоен:))))) да не говорим, че от всички матраци, на които лежах продължително и по няколко пъти на всички страни в почти всеки магазин, в който ги продават, на лайф ми бяха най-удобни за дископатията
Виж целия пост
# 13
ние днес се сдобихме с матрак комфорт на Life

дай подробности, моля...
От кой магазин, на каква цена е и какви р-ри има? И най-вече: няма ли линк към този ЛАЙФ.
Виж целия пост
# 14
ние днес се сдобихме с матрак комфорт на Life

дай подробности, моля...
От кой магазин, на каква цена е и какви р-ри има? И най-вече: няма ли линк към този ЛАЙФ.

аз за тези матраци научих пак от този форум, ама не помня в коя от многото теми за матраци беше
ето това им е сайта: http://www.life-mattress.com
доста е информативен, има и цени, нашият е модел Комфорт, взехме го с 10% намаление от стройко в ндк, доставиха го на следващия ден; аз се тревожих, че ще има неприятна миризма, както се опалкват от някои мами от магнифлекс, но няма такова нещо
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия