До кога да къпя бебето всяка вечер?

  • 3 706
  • 80
Моята принцеса е на  5 месеца и все още я къпя всяка вечер. Някъде четах , че това не е до там полезно, защото епидермиса им бил тънък. От друга  страна пък къпането отваря порите и спят по-спокойно. Вие до колко месеца къпахте детето си всяка вечер?
Виж целия пост
# 1
Ние се къпахме всяка вечер до към 4 месец.
Виж целия пост
# 2
И сега през вечер ли?
Виж целия пост
# 3
Спрях да я къпя около 8-ми месец, по препоръка на кожен лекар, при когото бяхме заради Атопичен дерматит.

Според мен беше грешка, че я къпех чак до 8 мес. всяка вечер,
трябваше да спра по -рано.
Виж целия пост
# 4
Мислим, че къпането е полезно за тях, но май им вреди на кожата, а й през зимата може би така са по-податливи на изстинки.
Виж целия пост
# 5
Сега един път в седмицата цялото тяло и косичка със сапун.
Виж целия пост
# 6
Ами и ние се къпем всеки ден,следователно и тях къпем.А и така се създават навици.
Виж целия пост
# 7
Малката е на 9 месеца и  я къпя всяка вечер, а косичката - през ден. Flutter
Виж целия пост
# 8
Никога не съм го къпала всяка вечер.
Виж целия пост
# 9
Всяка вечер, с главата до годинка, а след това косата 2 пъти седмично.
Виж целия пост
# 10
Сега един път в седмицата цялото тяло и косичка със сапун.
Е, това ми се струва прекалено малко. Лично мнение. Не се обиждайте.

Ние го къпем всеки ден. От раждането му. Колкото повече расте, толкова повече се цапа. Значи скоро няма да минаваме на друг вариант. А и ние се къпем всеки ден, защо и той да не се къпе пак така?Сега прохожда и се мушка навсякъде. Като яде, се омазва - лице, ръце, коса, каквото може.

Всеки си преценява сам за бебето си.
Виж целия пост
# 11
Моя малчуган все още го къпя всяка вечер.

Ами и ние се къпем всеки ден,следователно и тях къпем.А и така се създават навици.

Може и да греша, но и аз така разсъждавам! Thinking
Виж целия пост
# 12
Ами и ние се къпем всеки ден,следователно и тях къпем.А и така се създават навици.

Подкрепям Peace, и ние сме така
Виж целия пост
# 13
Ние се къпем почти всяка вечер единствено пропускам ако има сополки.Така спи наистина много спокойно.Главичката я мия 2 пъти в седмицата.
Виж целия пост
# 14
Нали след всяко хранене му миеш лицето му. Когато е наакано - му миеш дупето???????
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия