Фотошоп - Б група (абсолютно начинаещи.....)!(1)

  • 41 084
  • 358
Скъпи колежки и колеги(дали ще има такива newsm78),
намирате се в подготвителната група на Фотошопа.....

Тук се започва с 1 основен урок - точка 1. Фотошоп не се учи ако нямате инсталиран Фотошоп...Така че - точка 1 . Инсталирайте си Фотошопа на своя компютър с всичките му там такъми......
2. Фотошопа е програма за снимки, така че се снабдете с поне 1 дигитална снимка(на хартиен носител няма да стане, за тях си има готови рамки от магазина по левче.....)
3. Отворете Фотошопа - тук първият път за мен настана объркване, но чрез опит- грешка - все ще намерите вярната икона! Аз успях от първият път(герой!)

4. за четвърта точка моля учителите, заявили до сега желание да ни обучават - Ани69 и Мира 55, да запретнат ръкави и да я обеснят.....

За сведение на всички колежки Министреството на аматьорите предупреждава,че влизането в ТАЗИ тема, води до депресии и отчаяния...За момента я забравете!

Моля класа да се представи на учителките си!
Виж целия пост
# 1
Веднага се записвам и тук щом ще има уроци JoyМъча го от 4-5 месеца този фотошоп ooooh!и пак съм до под кривата круша Thinking
Виж целия пост
# 2
Запис  Hug  и от мен.
Сега трябва само да разчистя малко компа и да кача Фотошоп.
Виж целия пост
# 3
Браво Мама Цоцоланке, страхотно си оформила темата.
Ако има въпроси - моля!
Нямам идея от къде бих могла да започна, но ако ми дадете насока - с удоволствие!
Виж целия пост
# 4
Във Фотошоп съм абсолютна невежа, така че се записвам.
Точка 1, 2 и 3 са ми ясни  и са налице; очаквам уроците по точка четири.
Виж целия пост
# 5
Бройте ме и мен, само да приспя малката  и инсталирам Фотошопа, коя версия ще препоръчате, аз съм си свалила няколко, но все отлагах. Heart Eyes
Виж целия пост
# 6
След като първите три точки са ясни и са изпълнени, а и учители-доброволци си имаме, и аз се записвам да следя и да питам в тази тема.
От 2 години Фотошопа ми седи качен, добри познати ми дадоха 1 дебело ръководство как се работи с него, но то само ме обърка още повече.
Така че и аз се пиша абсолютен невежа в областа на фотошопа и ще следя с голямо внимание.

Благодаря на Мама Цоцоланка за инициативата  bouquet
Виж целия пост
# 7
Тук Mr. Green
Аз таковата...малко съм се занимавала, обаче вече всичко забравих. И Фотошопът ми зачезна. От къде да си сваля /преди май от Замунда го забърсах/? Но и Биткометът ми нещо не ще да сваля  Tired Обаче ме бройте, а аз ще намеря начин да го додърпам Фотошопът до кампа Mr. Green
Виж целия пост
# 8
Ама да питам: Вие рамки за снимки /т.нар. скрапбукинг/ ли смятате да правите с Фотошоп-а, снимки ли смятате да обработвате, колажи ли да правите? Изобщо за какво ще ползвате Фотошоп? Мисля, че това би трябвало да бъде точка 4...

Бабъл, мисля, че все пак трябва да прочетеш дебелото ръководство, но с отворен Фотошоп пред теб. Така май най-лесно се учи. Или поне А-то и Б-то, основата!

Zelenika, аз в къщи съм с ФотошопС2, а в работата съм със 7-ца. Има разлики, но не са съществени. Която версия да си инсталираш, няма да сгрешиш. Само гледай да е по-новичка, че има повече ресурси за тях...
Виж целия пост
# 9
Може ли линк от където да сваля коя да е версия Praynig

Иначе искаме всичко Mr. Green. Но май най-добре да започнем с рамките, че са по-леснички.
Виж целия пост
# 10
И аз съм готова да помогна с каквото мога,но честно казано не ми стана много ясна 4-та точка.След като сте отворили Фотошопа какво искате да направите?Няма как да се даде съвет,като не се знае какво сте започнали да правите.
Виж целия пост
# 11
Изобщо за какво ще ползвате Фотошоп?

Аз искам за всичко да го ползвам, но все от някъде трябва да се започне.
Инсталирала съм CS2.
Виж целия пост
# 12
Аз искам, но не знам как да го "получа" Embarassed
Виж целия пост
# 13
Лекси, пробвай да го изтеглиш от тук  http://www.DMCA-removal-from-Google/details.php?id=102228
Ако не стане, утре ще го измислим изпращането. Hug
Виж целия пост
# 14
Мерси, Кампари Hug Биткометът ми обаче не е наред. Ще намеря някой да го оправи. Това май е най-чистия вариант.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия