Случвало ли Ви се е..

  • 2 191
  • 21
...да получите подарък за рождения си ден от половинката си и да не го харесате,но да се наложи да прикриете недоволството от това?Аз скоро получих такъв...и ама хич не ми хареса,но си замълчах:(
Виж целия пост
# 1
Моят мъж е практичен-пита ме какво искам.А и имаме много сходни вкусове.
Аз предпочитам за подарък един хубав уикенд за двама ни пред скъпа рокля или недай си боже уреди за домакинството.Той го знае и се съобразява.Имам празници, за които не ми е подарявал нищо конктерно,но след това получавам неочаквано нещо,което съм искала и струва доста пари.Не самата дата е важна, а жеста.Понякога и на мъжете им трябва веме да спестят пари за скъп подарък.
Ти какво очакваше за подарък?Кое те кара да си недоволна?Вида или цената на подаръка?
Виж целия пост
# 2
един познат изял четвърт торта от гаджето в която вместо захар е имало сол при това с усмивка! ти кусури на подръците търсиш.
Виж целия пост
# 3
Ми благодари се , че получаваш въобще подаръци . Все си мисля , че доста малка част от жените получават подаръци от полвинките си. Ти явно не си от тях. Радвай се ! Hug
Виж целия пост
# 4
Аз не обичам изненадите относно подаръци. Моите хора винаги ме питат какво искам, ако трябва заедно избираме, но така е по-добре, отколкото да има неприятни изненади и да се чуди кой как да реагира  Peace
Виж целия пост
# 5
По принцип предварително си уговаряме подаръцете, но се е случвало да ми  направи изненада-подарък и да не ми хареса. Последния път ми подари златни обеци- беше платил сума ти пари за тях,а на мен хич,ама хииич не ми харесаха Rolling EyesАма какво да правя като толкова го обичам - все още ги нося и се чудя как да ги заменя с други Laughing
Виж целия пост
# 6
дам! къде остана доброто възпитание и символиката на жеста? усмихваш се, защото е  от него, приемаш, защото е помислил за тебе, може да не  му е супер изборът ,но ти ще му подскажеш другия път! има лесно, стига да има кой да мисли и оби4а, подаръка е без зна4ение!
Виж целия пост
# 7
Случвало ми се е да ми подари с грейнали очи и усмивка нещо, което не харесвам изобщо, но как да му призная това ... самият жест е повече от всичко
Виж целия пост
# 8
амииии май не
винаги знае какво искам Peace
Виж целия пост
# 9
Аз не обичам изненадите относно подаръци. Моите хора винаги ме питат какво искам, ако трябва заедно избираме, но така е по-добре, отколкото да има неприятни изненади и да се чуди кой как да реагира  Peace
И аз така.
Виж целия пост
# 10
Да, миналата година получих подарък, който не харесах. В началото си замълчах, но после му казах, че не ми харесва много. Какво да се преструвам , че много ми харесва,  като не беше така. Казах му каквото мисля, той не се обиди.
Виж целия пост
# 11
Защо трябва да си мълчим и да се правим,че нещо ни харесва,когато не е така?
Все пак аз като съм решила да свържа живота си с този мъж, най - малкото искам да съм честна с него за всичко. Не виждам нищо лошо да му кажа че не ми харесва, както не бих се обидила ако той ми каже така.
На мен миналата година милото ми подари подарък, който не харесах по простата причина, че вкусовете са ни напълно различни. Питах го има ли нещо против да сменим подаръка с нещо,което ще ми хареса и готово.
Никой на никой не се сърди  Simple Smile
Виж целия пост
# 12
Не ми се е случвало,защото аз си избирам подаръците.Няма момент на изненада,вярно,но поне не се цупя.
Виж целия пост
# 13
Не ми се е случвало,защото аз си избирам подаръците.Няма момент на изненада,вярно,но поне не се цупя.

И при мен е така. Аз си избирам подараците, аз ходя да си ги купувам, а той само дава паричките. Wink
Виж целия пост
# 14
Според мен трябва да си му благодарна, че се е сетил човека да подари нещо Grinning, има мъже които не се сещат изобщо,тогава по-добре ли ще бъде?!
Другия път по отдалече започвай да намекваш какво искаш за подарък и готово, дано се усети Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия