след родилен преглед

  • 1 239
  • 25
ще триабва да посетя генеколога си след един месец на след родилен преглед...
знае ли ниакои в какво се састои тои???
раждала съм секцио! Thinking ooooh! Flutter newsm78  bouquet
Виж целия пост
# 1
Тук се ходи на преглед задължително на 6-тата седмица след раждането,мисля,че и в България е така  Peace ,профилактичен преглед е това,но за секциото незнам,аз раждах нормално.
Виж целия пост
# 2
Има един бутон "Проверка правопис" не е лошо да го използваш Peace
Като ми свършиха лохиите отидох на преглед-не  е по различен от обикновено!
Виж целия пост
# 3
Тук се ходи на преглед задължително на 6-тата седмица след раждането,мисля,че и в България е така  Peace ,профилактичен преглед е това,но за секциото незнам,аз раждах нормално.

 Peace
Виж целия пост
# 4
и аз раждах секцио, но чак 1г и 3 месеца след раждането отидох на преглед
Виж целия пост
# 5
ще триабва да посетя генеколога си след един месец на след родилен преглед...
знае ли ниакои в какво се састои тои???
раждала съм секцио! Thinking ooooh! Flutter newsm78  bouquet
Ако си притеснена се успокой PeaceНормален гинекологичен преглед.Нищо страшно или различно от други прегледи!
Виж целия пост
# 6
По принцип винаги, когато те изписват от родилния дом, независимо от начина, по който си родила, ти казват след 40 дни да си направиш гинекологичен преглед. Според мен една десета от майките отиват, грижите по бебето са толкова много. Или поне ние българите сме доста небрежни към здравето си. Не съм ходила, бебечо вече е на пет месеца.
Виж целия пост
# 7
щом трИАбва-действай-само че не е вярно,че след 1месец-срока е 45дни и мисля,че ти се полагат 2безплатни прегледа по НЗОК.Освен това трИАбва да си вземеш още 1болничен от гинеколожката ако не си родила на термина си
Виж целия пост
# 8
И двата пъти ходих точно на 40 ден след раждането. Обикновен преглед нищо страшно!
Виж целия пост
# 9
ами аз отидох когато бебо беше на 3 месеца и половина вече , преди това ходих десет дни след секциото - тогава ми махнаха конците . На прегледа след три месеца ми взе секрет за микробиология , цитонамазка , гледа ме на видеозон - това беше
Виж целия пост
# 10
протича като всеки нормален преглед при гинеколог
Аз отидох 2 мес след като родих
Виж целия пост
# 11
Най-обикновен преглед. Аз отидох чак на третия месец след раждането
Виж целия пост
# 12
Доколкото знам, един месец след раждането трябва да се отиде на преглед, независимо от вида раждането.
Виж целия пост
# 13
Никой не е казвал да ходя на преглед след раждането
Виж целия пост
# 14
Казаха ми да отида 40 дена след раждането или като ми спрат лохиите-те си текоха почти 50 дена,аз си направих оглушки,и ходих чак 3 месеца след раждането-трябваше да ми вземе цитонамазка,понеже преди имах раничка,не ми взе такава,само ме погледна и каза-нищо ти няма-добре ти е всичко.... CloseДоктора ми каза,че цитонамазки и такива процедури се правели чак след 6 месеца от раждането-явно за да позаздравее шийката.И до сега си правя оглушки да отида пак за тази цитонамазка.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия