Оставяте ли отворен прозорец през нощта в стаите на бебетата

  • 2 901
  • 24
Моите са свикнали да спят на 18-19 градуса, а в момента в тяхната стая е 23  #Crazy . Мисля тази нощ да оставя отворена форточката  (отпред има и мрежа за комари, ще дръпна и пердето) пък и те не са под прозореца. Само ме е страх да не им настинат главите, че нали са къпани.
Давайте акъл, щото не зная ....  Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes
Страх ме е, че от жега ще започнат да се будят !  Confused  Confused  Confused
Виж целия пост
# 1
Ами не е ли време да ги подготвиш за лятото? Сега като стане 40 градуса? Полека-лека, климата им трябва да се позатопля, че да разберат, че иде лято. Като са свикнали на 18 градуса, лятото какво ще правят?
Мен ще ме е страх да оставя цяла нощ прозореца отворен. Но има хора го правят. Но аз съм се сковавала от течение и оттогава си имам едно на ум. А пък и за бебето - не.
Виж целия пост
# 2
Според мен е още студено да се оставя прозорец отворен, особено за бебета. Ние доскоро пускахме печка-духалка където спим с Габи.  Изчакай още малко, от вторник се очаква и застудяване.
Виж целия пост
# 3
Нощем не, но обедният сън или е навън, или на отворен прозорец.
Виж целия пост
# 4
И ние не цяла вечер.Оставям докато аз си легна (остъклена тераса с южно изложение и влиза само топъл въздух ).Иначе още не бих рискувала цяла вечер.През деня да - днес спахме цял ден на вън.Вече излизаме без връхни дрехи , ама е друго.
Виж целия пост
# 5
Аз го оставям леко отворен от един месец насам някъде Embarassed
Виж целия пост
# 6
В спалняма ни грее само сутрин и вечер е нормално за спане 19-20 градуса. А и аз съм зиморничава, спя със спален чувал и 2 одеала  Embarassed Бебето спи по боди, тънко чувалче и одеало, но миналата нощ се разбуди и беше ледена, сложих още едно одеало и заспа като пън, мисля, че е още рано за отворен прозорец  Neutral Face
Виж целия пост
# 7
Проветрявам спалнята всяка вечер преди лягане. Но за цяла вечер-хладничко ми се струва още. Като гледам прогнозата за времето по телевизията-до преди няколко дни даваха за София температура 0/15.
Виж целия пост
# 8
Не. Проветрявам стаята през деня. Още повече, че сме близо до голяма улица и е доста шумно дори през нощта, ако са отворени прозорците.
Виж целия пост
# 9
Мойте спят на леко отворен прозорец, при такова време още от бебета, ние нямаме парно в къщи (идеалния център не го хвана, това удоволствие), винаги сме се отоплявали на ток и по тази причина съм свикнала да спя на по-ниска температура.Живях известно време на парно и постоянно прозорците зееха вечерно време, защото ми е много тежко да спя на висока температура, без естествено проветряване Rolling Eyes .
Ако са добре завити, не виждам проблем, да им отваряш прозореца.
Виж целия пост
# 10
Оставих го -  Embarassed  Embarassed  Embarassed , засега няма течащи носове  Praynig
Виж целия пост
# 11
Ако не става течение и не са до прозореца,защо да не го оставиш....По-добре отколкото да се мъчат децата....Деничка също не издържа на много топло....
Виж целия пост
# 12
аз го оставям открехнат. Преди седмица две имахме разногласия с мъж ми за окрехнатия прозорец, но пък стаята е адски гореща
Виж целия пост
# 13
Прозорецът в спалнята е отворен по цял ден, дори по време на следобедния сън на Оги.
Вечер го затварям, но пък нашата спалня не е толкова топла като вашата.
Виж целия пост
# 14
Още не смея. Обаче вече спи с боди с къс ръкав.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия