Къде се носят пуловери като този?

  • 13 537
  • 198


Ето го. Разкошен е. Отзад е нашит с бижута(синци и камъчета сигурно).

Гледам, че има доста такива предложения с отворен гръб, подобен на този. Много са красиви, но къде се носят(че и без сутиен), все пак?  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1
Пуловерът е разкошен! Peace

Ми на работа в офиса, на вечеря някъде навън... Някъде, където температурите ще са над 20 и ще можеш спокойно да съблечеш връхната дреха.

Има сутиени без презрамки и без лентата,която държи гърба. Едни силиконови, които се залепват на гърдите. Мисля, че е удачен вариант Peace
Виж целия пост
# 2
Естелия, благодаря ти за мнението!

тези силиконовите, дето се залепват, ми се струват малко афиф..Според мен са по-удачни за някой, който по-няма гърди и не рискува да се отлепят и да паднат  Crazy

Можеш ли да ми дадеш линкове на сутиени, които нямат лента на гърба?

Аз също ще потърся, за да питам, това ли имаш предвид, защото майс е сещам за нещо подобно(но ми се стори малко шантаво..)
Виж целия пост
# 3
  Няма за какво.
мда, едни китайски са с цвета на кожата. Купих си такъв за една блуза с гол гръб, защото магазинерката ми каза, че това е единственият вариант, но така и не съм го носила въпросния сутиен. Представлява две чашки с копче между тях, от вътрешната страна е лепкаво ooooh! По-добре е, отколкото да си без сутиен, особено, ако пуловерът ще смачква гърдите ти.

Ако гърдите ти са по-големи, тогава може да пробваш и без подобен сутиен, но няма да е хубаво, ако ти сплесква гърдите newsm78
Виж целия пост
# 4


А ето и по колко начина може да се носи:




Виж целия пост
# 5
Пуловерът е разкошен! Peace

Ми на работа в офиса, на вечеря някъде навън... Някъде, където температурите ще са над 20 и ще можеш спокойно да съблечеш връхната дреха.

Има сутиени без презрамки и без лентата,която държи гърба. Едни силиконови, които се залепват на гърдите. Мисля, че е удачен вариант Peace


 hahaha Ти така ли ходиш на работа в офиса? Ще падна.
Аз този пуловер го виждам само за нощен клуб. Другото е ...
Виж целия пост
# 6
  Няма за какво.
мда, едни китайски са с цвета на кожата. Купих си такъв за една блуза с гол гръб, защото магазинерката ми каза, че това е единственият вариант, но така и не съм го носила въпросния сутиен. Представлява две чашки с копче между тях, от вътрешната страна е лепкаво ooooh! По-добре е, отколкото да си без сутиен, особено, ако пуловерът ще смачква гърдите ти.

Ако гърдите ти са по-големи, тогава може да пробваш и без подобен сутиен, но няма да е хубаво, ако ти сплесква гърдите newsm78


А, без сутиен и дума не може да става с такъв ефирен пуловер  Crazy

Иначе моите гърди са нормални, нито малки, нито големи  Grinning

А пуловера е страхотен, но аз май няма много, много къде да го нося. Пък и обичам да ми е топло, а с него ще съм хубава, ама ще умра от студ...Май няма пълно щастие  Joy   Tired
Виж целия пост
# 7
Разкошен е!
Пусти Викториа Сикрет, няма ли да направят магазин в БГ.
Виж целия пост
# 8
hahaha Ти така ли ходиш на работа в офиса? Ще падна.
Аз този пуловер го виждам само за нощен клуб. Другото е ...

И за там не е..Иначе това беше първото място за което се сетих.. Преди две седмици бяхме на клуб и аз сглупих да сложа подобен пуловер. Е, изпотих се 300 пъти и си тръгнахме по-рано от предвиденото, такава жега беше(пък и като се разкърши човек, става още по-топло  Laughing)

Друг път на клуб- с тънка и разголена блузка(потниче)  Crossing Arms
Виж целия пост
# 9
Не работя в офис, но комшийките ми и двете работят в офиси и ходят с подобни пуловери, блузи и т.н... Едната работи в офис на мтел и мога спокойно да кажа, че се облича много стилно и в никакъв случай не е неадекватно!

Честно казано не бих се притеснила да отидя на работа с подобен пуловер , защото не ме интересува мнението на разни хора...!!!  Peace

Сутиенът, които показа е много по-добър вариант от този, за когото говорех аз  Peace
Виж целия пост
# 10
Хм...отдолу едно финно красиво ненатрапчиво дантелено боди...дали няма да му ходи  newsm78. Тогава хем няма да ти е толкова студено хем ще можеш да си го носиш навсякъде
Виж целия пост
# 11
Това е от онези дрехи които са мн. красиви и Уви непрактични.Не бих се чувствала удобно в такава дреха мислейки дали няма да ми се свлече отнякъде.Прекрасен е наистина ,но е само за снимка.
Виж целия пост
# 12
Ето още подобни:

- в сребърн, златно и черно(ама е с къс ръкав, виж това по-става за клуб  Wink)

- в лилаво, кафяво, бяло и черно.

Ама къде ги слагаш....не е ясно  Joy
Виж целия пост
# 13
hahaha Ти така ли ходиш на работа в офиса? Ще падна.
Аз този пуловер го виждам само за нощен клуб. Другото е ...

И за там не е..Иначе това беше първото място за което се сетих.. Преди две седмици бяхме на клуб и аз сглупих да сложа подобен пуловер. Е, изпотих се 300 пъти и си тръгнахме по-рано от предвиденото, такава жега беше(пък и като се разкърши човек, става още по-топло  Laughing)

Друг път на клуб- с тънка и разголена блузка(потниче)  Crossing Arms

Абсолютно! По-голяма глупост от това да идеш в нощен клуб с това, няма. От личен опит знам!
Виж целия пост
# 14
Хм...отдолу едно финно красиво ненатрапчиво дантелено боди...дали няма да му ходи  newsm78. Тогава хем няма да ти е толкова студено хем ще можеш да си го носиш навсякъде

Тц, не си го представям с боди  Rolling Eyes

Това е от онези дрехи които са мн. красиви и Уви непрактични.Не бих се чувствала удобно в такава дреха мислейки дали няма да ми се свлече отнякъде.Прекрасен е наистина ,но е само за снимка.

Съгласна. Че и не е без пари  Sunglasses

Аз също предпочитам практичните дрехи, макар от време на време да имам и залитания в другата крайност  Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия