Дупки на ушите, възпаление

  • 5 446
  • 7
Преди месец пробихме дупки на ушите на детето и сложихме медицинско злато. Вчера исках да махна тези обици и да видя какво е положението и едвам ги измъкнах, потече гной и кръв. На самите дупчици има като малко топче, иначе не я боли и не и пречат. Нормално ли е според вас и какво да правя. От баба ми знам, че трябва да се намаже с нейното пико.
Виж целия пост
# 1
Почиствах ушите на дъщеря ми със спирт и мажех по 2 пъти на ден с Гентамицин(кожен).Опитайте-мисля,че ще има ефект!Аз не бих използвала" пико"!
Виж целия пост
# 2
Почиствах ушите на дъщеря ми със спирт и мажех по 2 пъти на ден с Гентамицин(кожен).Опитайте-мисля,че ще има ефект!Аз не бих използвала" пико"!




А колко време я мажеше и имаше ли преди това гной или кръв.
Виж целия пост
# 3
Не е имала никакви проблеми,но като пробивахме ушите ме посъветваха профилактично да почиствам със спирт и да мажа с гентамицин 1 седмица.Пробвах след 1 месец да сваля медицинските обици ,но беше много трудно да ги извадя и затова се отказах.Казаха ми също,че самите обички трябва да се завъртат от време на време в дупчиците ,за да не се задържа секрет и да не слепнат.Така че по-добре изчакай със свалянето на медицинските обици докато се увериш, че няма никакъв секрет и дупките са добре оформени!Успех!
Виж целия пост
# 4
Моля те не мажи с урина!
Спирт и Гентамицин (или някакво друго мазило с АБ) е добър вариант. На дъщеря ми също бяха с топчици вътре като свалихме медицинските, за една седмица мазане се оправиха. Мазах по два пъти на ден.
Виж целия пост
# 5
Подкрепям-спирт и Гентамицин(става и Банеоцин).Не се притеснявай,и ние бяхме така,но сега всичко е наред.Просто по-често завъртай обичките и почиствай.
Виж целия пост
# 6
Благодаря ви
Виж целия пост
# 7
Моите уши се възпаляват от обици (ако не са златни) и когато бях по-малка, майка ми ми слагаше и от двете страни на дупчиците лепенки за да издърпат по-бързо гнойта
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия