Колко стаи топлите в дома ви?

  • 5 253
  • 71
Интересно ми и с какво ги отоплявате? newsm78Ние например топлим с климатик хола,а спалнята с маслен радиатор или духалка и остава само кухнята,която не топлим въобще тъй като няма да издържим на сметките на тока,пък и не стоим там.Вие сте Hug
Виж целия пост
# 1
Всичко отопляваме - три стаи, като от тях само две се ползват в момента. Даже и банята с подово отопляваме - 3-4 нощи. Два климатика и един конвекторен радиатор Адакс. Вътрешните врати са отворени за изравняване на температурите и да няма големи разлики, за да не се получи конденз и мухъл. В хола е най-топло - на 23 градуса е климатика, но там стоим почти целодневно. Сметките ни за ток са около 80-90 лв., а може и повече в зависимост от времето навън, но всичко е изолирано и уплътнено. Можем да се топлим само от лампите, ако трябва да съм честна  Grinning.
Виж целия пост
# 2
Топля всички стаи -  две + кухня, с климатици. Няма как - по цял ден сме у дома, с малки изключения, а децата бягат по всички стаи. Скъпичко излиза, но такива са ни приоритетите Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Всичко, но с парно. Апартаментът ни е малък ( 60 кв.м), сметката е около 60-70 лв/мес. Температурата 22-23 градуса.
Виж целия пост
# 4
Две стаи с кухня-топлим с локално парно /навсякъде е еднаква Т и не излиза скъпо отплението!/
Виж целия пост
# 5
100кв. апартамент - едната спалня топлим с конвекторна печка.
Холът топлим с една много стара печка май "Диана" беше.
Кухнята не я топлим. През деня ни няма. Нямаме и дете все още. И представете си плащаме по 150лв. ток на месец ooooh!
В новия апартамент ще сме с климатици във всяка стая + газово отопление. Незнам там какви ще са сметките  Whistling
 
Виж целия пост
# 6
Навсякъде топлим, ма живеем в гарсониера.  Grinning  С конвекторни радиатори, а сметката за ток е 100 - 120 лв... . ooooh!
Виж целия пост
# 7
3 стаи и кухня -локално парно
Виж целия пост
# 8
Всички помещения отопляваме. С ТЕЦ сме. Не мога да засека реално колко плащаме на месец, защото все изчисляват на някаква база, пък после засичат и преизчисляват, добавят се и общите части и не знам си какво... не можеш да им хванеш дирята, но аз много мразя да ми е студено /под 24 градуса не допускам да падне температурата вкъщи/. А на всичкото отгоре нашите съседи - все бабки и дядковци, държат и стълбището да се отоплява /радиаторите работят денонощно/. Екстра ни е!
Виж целия пост
# 9
2 от 4.
Банята не я топлим. И затова в нея си отглеждаме бели мечки.
Виж целия пост
# 10
Банята не я топлим. И затова в нея си отглеждаме бели мечки.

 Joy Ние топлим с един климатик хола и спалнята,ама като спим затваряме вратата между двете и остава само хола,че имаче много жега  Sick
Виж целия пост
# 11
3 от 4 стаи отопляваме, ако може да се каже,че са топли,защото парното е много слабо.
Сметки около 150-200лв. за 65кв. и студ. #2gunfireза ТЕЦ-а.
Виж целия пост
# 12
Отполяваме стаята, в която се намираме в момента, с парно. Рядко спим на пуснато, на мен ми става много горещо през нощта. В кухнята е по-студено, понякога пускаме и духалка. През деня сме на работа, та парното работи само вечер и събота и неделя. В тоалетната и банята има само тръби, но те са най-топлите места вкъщи, обикновено  Mr. Green

Сметки между 60 и 100 лв, в старата квартира, в тази ще видим. Но на предишното място беше много сложно - бази, преизчисления, минали години.. та не мога да реша колко реално сме употребявали. Според мен малко. Не обичам да е много горещо в стаите.
Виж целия пост
# 13
Всичките. Обичам да ми е топличко, първо и второ - апартаментът е нов и съответно му трябва топлина, за да съхне. За миналия месец сметката ни е 60 лв., ползвали сме парното около 2 седмици или двайсетина дни, не помня точно. На газ сме.
Виж целия пост
# 14
Ние топлим всичко без кухнята. Т.е хол, спалня и баня. За банята нямаме избор, защото някой гений майстор се е изказал и са ни вързали последователно радиаторите на банята и спалнята, т.е ако спрем лирата в банята, спира радиатора в спалнята... гениално.
А кухнята не я топлим, защото там пушим и често отваряме прозореца. А и когато се задържаме повече от 1 цигара време, то е когато готвим, т.е печката отоплява.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия