благотворителен концерт

  • 564
  • 6
Здравейте момичета!!!

Както знаете, на 14.11 ще има благотв. концерт в полза на диабетиците в България. Чух кои певци ще вземат участие и се запитах, дали и ние не можем да направим един такъв за нас, хората с проблемна бременност.
Аз лично познавам Дони, а той както знаете е близък със Слави, мога да говоря с него. Ще включим и някои медии, може и клиники.
Какво ще кажете за идеята?
Виж целия пост
# 1
Николина, идеята е много хубава но зад всяко такова мероприятие стои някоя, някои организация/ии.
Най-често срещано е организация с нестопанска цел, пациентска организация и т.н., за да успеят пък те да организират нещо подобно, трява да имат подкрепата /финансова и не само/ на други, вече стопански организации, хора с възможностти и т.н.
Самите изпълнители се поканват от нестопанските организации, които организират събитието и тяхната подкрепа е, че те участват без насреща да получат хонорар.
Организация на подобен концерт е доста по-сложна отколкото изглежда на пръв поглед. Разбира се, не е невъзможна Wink
Виж целия пост
# 2
Добре zvetun4o, съгласна съмс  теб. Но нека всеки да види какви познати, приятели има за да можем да вървим в тази насока.
То зависи от нас. Ако убедим правилните хора, за тях това ще е единв ид реклама.
Спомням си, че имахме случай с даряване на хонорар, ами нека навържем нещата....
Виж целия пост
# 3
Идеята е прекрасна и според мен дните около Коледа са много подходящи, поради естеството на празника.
Аз бих могла да се включа с  помощ за връзка с медиите.
Виж целия пост
# 4
Много добра идея  Partyно си мисля , че ще е много трудно да се организира Thinking
Виж целия пост
# 5
Мисля, че идеята е добра.
Ако имаш търпението да изчакаш малко ще ти помогна с организацията.
Виж целия пост
# 6
Абе Лали ти всеки ден ме изумяваш #Crazy от къде ти стигат силите да се занимаваш със сто неща #Crazy шашкаш ме направо спиш ли изобщо  #Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия