Крем над 30 лева, за над 30 години

  • 5 223
  • 30
Решила съм да си взема някакъв крем от над 30 лева, тъй като и без това свършвам стария. Но досега съм ползвала Лореал, Гарние, Нивеа и подобни.
Сега се колебая между разни.
Аз съм на 30 иии, със смесена кожа, почти без бръчки, но пък е почнала да се отпуска.
Препоръчайте ми накакъв крем.
Виж целия пост
# 1
Държиш да е над 30 лв., значи...аз си мислех за един от 29 лв.  newsm78
Виж целия пост
# 2
Държиш да е над 30 лв., значи...аз си мислех за един от 29 лв.  newsm78

е горе-долу тоя ценови клас
Виж целия пост
# 3
Малко е по-скъпичко, но виж къде се предлага козметика на Матис... доколкото знам е козметика от висок клас, аз в момента нямам възможност да си я позволя, по-нататък бих пробвала обаче
Виж целия пост
# 4
В по големите аптеки има много кремове и то по скъпи както ти искаш. Може би там ще те консултират какъв точно да си вземеш. От по скъпите съм ползвала само на VICHY
Виж целия пост
# 5
Аз ползвам Avene, на 30 години съм, кремът струва 32 и най-важното доволна съм от него Peace От серията Хидранс Оптимал е.
Виж целия пост
# 6
Доволна съм от крема на RoC от серията Retin-ox,но е към 50 лв,не знам дали те устройва! Thinking
Виж целия пост
# 7
За синята опаковка става на въпрос предполагам-как го използваш-аз си изгорих лицето-нещо явно не го употребявам правилно? #Cussing out
Виж целия пост
# 8
A за Юсерин какво ще кажете?
Виж целия пост
# 9
За синята опаковка става на въпрос предполагам-как го използваш-аз си изгорих лицето-нещо явно не го употребявам правилно? #Cussing out

Ами не ти ли казаха в аптеката? Ама че идиотки... първо почваш със слагане през ден,после като ти свикне кожата-всеки ден.То щом си изгорила кожата,значи не са ти казали...ама как може? Аз работих в аптека преди време и винаги това беше първото,което казвах.Хайде дано се оправиш,и пиши после как е!
Виж целия пост
# 10
Аз ползвам Avene, на 30 години съм, кремът струва 32 и най-важното доволна съм от него Peace От серията Хидранс Оптимал е.

Много е добър определено!!!

Виж целия пост
# 11
Държиш да е над 30 лв., значи...аз си мислех за един от 29 лв.  newsm78



   Е нямаше нужда от тази ирония!!!
Виж целия пост
# 12
Ползвай Юсерин, кремът струва 42 лв. Не е в буркан, а е с дозатор, за да не се окисли. С Q 10 + плацента. Супер е. Малко е силен. Кожата направо се озарява. АЗ имам малко по-тъмни петънца по кожата, но направо засиява кожата. Забравих да кажа че е срещу бръчки и хидратира доста добре. Не е мазен като кремовете на Нивея. Аз не ги понасям.
Виши не и го препоръчвам, просто защото е правен за друга климатична зона....
Виж целия пост
# 13
За синята опаковка става на въпрос предполагам-как го използваш-аз си изгорих лицето-нещо явно не го употребявам правилно? #Cussing out

Ами не ти ли казаха в аптеката? Ама че идиотки... първо почваш със слагане през ден,после като ти свикне кожата-всеки ден.То щом си изгорила кожата,значи не са ти казали...ама как може? Аз работих в аптека преди време и винаги това беше първото,което казвах.Хайде дано се оправиш,и пиши после как е!
Много ти благодаря,в другата тема пак те питам ,но ще ме извиниш,не бях прочела всичко! Embarassed
Виж целия пост
# 14
Няма проблем,за какво се извиняваш? Hug Аз само си се възмущавам така...много некомпететни хора има,ей! Naughty
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия