Как се случи? (става дума за решението за сватба)

  • 4 165
  • 45
Как се случи?
Преди Той да ви предложи,имали ли сте намерение?Обсъждали ли сте го?
Как казахте на родителите на единия,на другия?
На кои родители казахте първи?
Разкажете Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 1
 Grinning Та значи ние живеехме около половин година заедно преди да се оженим.За подписване не бяхме говорили сериозно.Една вечер бяхме на гости у техните.Както си говорихме и изведнъж мъжът пита майка му дали вече е събрала парички ,че скоро ще има сватба.Аз докато разбера, че това било нашата...'.Как така?Даже не си ме питал?!''Е, нали живеем заедно:ясно е ,че трябва да се оженим.Пък и да използваме лятото ,хубавото време...И къде на шега, къде на сериозно...на 22 юли се пообвързахме  LaughingХубавите неща стават спонтанно...
Виж целия пост
# 2
Аз имах предложение още преди около 2 години. Но не бързахме да казваме на никой. Тази пролет вече сериозно обмислихме нещата и решихме да си направим годеж август месец. Поканихме родителите и на двамата на ресторант и им казахме за решението да се сгодим август и догодина да правим сватба. Всъщност забравих да кажа, че той моя голяма клюкарка излезе - уж обеща да е казваме на никой преди да съобщим на родителите ни, ама той каза на майка си. Но свекито е печена и се правеше, че нищо не знае,за да няма сърдити. Така се случи при нас - годежа беше много хубав, а сега се чудим кога да е сватбата - че ще е другата година е ясно ама кой месец още никой не знае newsm78.
Виж целия пост
# 3
ние бяхме заедно повече от 4 г една вечер докато си говорехме за бъдещето той ми каза че вече е време да узаконим връзката си.после всеки съобщи на техните.е нямаше много романтикан но
Виж целия пост
# 4
При мен беше така запознахме се след 2 седмици заживяхме заедно, след 6 месеца годеж и после сватба, не сме го дискутирали защото като се запознахме стана ясно че и двамата турсим нещо сериозно и двамата искахме сватба smile3521
Виж целия пост
# 5
 Мога да говоря само за първия си брак. Аз предложих, той каза на родителите. Грам романтика нямаше.
Виж целия пост
# 6
Ние бяхме заедно от три месеца, бъдещи планове правеше той, аз-не. Тогава разбрах ,че съм бременна в третия месец, той реши да ,че това бебе е първата стъпка към нашия брак, всички роднини го подкрепиха Аз исках детето, но без бащата...но в момента никой не искаше да ме чуе... Той беше много щастлив, а аз се оставих на  течението. Влюбих се в него някъде след три-четири години. Сега, след 11 години, най-после сме щастливи и двамата.
Виж целия пост
# 7
Не ми е предлагал Той Laughing Забременях, поговорихме си, решихме да се оженим и туй то. Романтиката ми е противопоказна Mr. Green
Виж целия пост
# 8
Здравейте
Аз съм Лорън.Момичето,което пусна темата.
Незнам какво стана,но имах проблем с профила и реших да се регистрирам на ново за по-лесно. Peace

Всички имате по-един или друг начин интересни истории.
Аз съм си навила на пръста,че май месец като завърша,декември годеж и на пролет сватба.
Моя приятел ми се подсмихва само и знам,че също иска,въпреки често да казва,че не иска да сключва брак,въпреки,че иска да живеем заедно и деца и т.н. Аз пък обаче съм малко по-друг тип човек.Деца без брак не раждам.Общо взето вече ми е  ясно да не чакам предложение и ако ще става,ще стане без сълзливите истории по филмите.

Ама ми се искаше да чуя и вашите истории. Hug
Виж целия пост
# 9
никаква романтика, беше част от сделката с родителите и ...
а аз мислех коляно да удрям в някой ресторант и т.н.
Виж целия пост
# 10
Може ли да попитам, защо си се разбързала толкова? Няма да ти избяга брака, повярвай ми.
Виж целия пост
# 11
никаква романтика, беше част от сделката с родителите и ...
а аз мислех коляно да удрям в някой ресторант и т.н.

Честно казано нищо не разбрах. Embarassed

Може ли да попитам, защо си се разбързала толкова? Няма да ти избяга брака, повярвай ми.

От мерак.Просто много искам да бъда с него завинаги и всички да видят и да разберат колко много се обичаме и да си заживеем заедно.
А специално последното е невъзможно без да сме женени.
Виж целия пост
# 12
В какъв смисъл е невъзможно? Родителите ли не биха го допуснали?
Виж целия пост
# 13
Ами той живее с родителите си,за да заживеем заендо,аз трябва да се преместя при него нали така?Ама и те и ние сме на теорията,че млади и стари в една къща не би.
Тяхните отдавна искат да се местят в къща,а апартамента на него.Ама това щяло да стане като кажел той,че се жени.Той е на 28.
Аз също не искам да живеем заедно без брак,моите родители не биха го допуснали.
Уххх сложно е и има много причини.
Виж целия пост
# 14
Уххх сложно е и има много причини.
Мила, бракът е нещо много романтично. Не допускайте да ви се случи "защото трябва", а не защото му е дошло времето. Съвсем добронамерена съм и те разбирам прекрасно. Просто съм минала през същото и знам...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия