Мнения за Apeton?

  • 8 311
  • 11
Здравейте!
 Днес личната ни докторка предписа Апетон/ надявам се, че така се казва/ на детето. Тове е сиропче за укрепване на имуната система, но не успях да го намеря в няколко аптеки. В едната аптека ми обясниха, че мултисаностола е по-добър?! newsm78
На мен лично Апетон не ми говори нищо! ooooh! Ще ви бъда благодарна,   bouquetако някои го е ползвал или знае нещо за него да ми даде някаква информация!  bouquet
Виж целия пост
# 1
Апетона е много по-различен от мултисаностола.Апетона е пчелно млечице.
Виж целия пост
# 2
да и цената му е 4 пъти по ниска
и според мен е по добър от мултисаностола.
Виж целия пост
# 3
Давала съм го на Криси , но не забелязах кой знае какъв ефект newsm78 От 10 дни му давам Цитросепт , но е рано да се каже още помагали , но много мои близки ми го препоръчиха. Надявам се да има полза  Thinking
Виж целия пост
# 4
Давала съм Апетон на децата си.Съдържа пчелно млечице,тоест няма нищо общо със Саностола.Спрях да давам на втората седмица,защото апетита и на двете ми деца се повиши неимоверно много Wink.Спрях го и апетита се върна в нормални граници. Peace
Виж целия пост
# 5
       Аз съм давала Апетон на Ицко и съм много доволна. Беше страшно злояд, но докато го пиеше апетита му се подобри и общия тонус също. От доста време го търся да го давам и на двамата, но в нито една аптека не го открих.
Виж целия пост
# 6
Хм и аз си мислех да го купя ама щом го няма по аптеките Thinking
Виж целия пост
# 7
 PeaceАз също съм много доволна от Апетона.
Това е пчелно млечице +комплекс от витамини:В1,В2,В3,В5,В6,В7,В12,С,Е и фолиева киселина.
-повишава апетита
-спомага възстановяването на чревната флора при антибиотично лечение
-съпътстващо средство при лечение на анемии
-при общо изтощение отпадналост и преумора
-за цялостно тонизиране и укрепване на организма
странични ефекти:-възможна е промяна в цвета на урината поради наличието на витамини от групата В и С.
Виж целия пост
# 8
  bouquet  bouquet  bouquet newsm20 newsm51  love001
МНОГО БЛАГОДАРЯ на ВСИЧКИ!

Днеска намерих Апетона в една аптека и го купих.Доста по-евтин е от Мултисаностола. Взех го за 3.10лв. Радвам се, че има влияние и върху апетита, защото мойта е много злояда! Mr. Green

Още един път - Благодаря! Hug   bouquet  Hug
Виж целия пост
# 9
аз го взех от санита
не ни повлия апетита
Виж целия пост
# 10
И аз съм го давала на малката - доволна съм.
Виж целия пост
# 11
на нас личната ни го изписа по скоро за апетит а не за имуностимулант. Като го взех и видях че има същите витамини като на мултисаностола +пчелно млечице. Наистина има ефект защото Виктор вече се храни добре и може да се каже че съм доволна. Струва 3.50лв направо си е без пари за такъв сироп Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия