термина почти дойде, а бебо не, ами боничните ???????

  • 2 233
  • 18
мами, с тези болнични някой има ли да е наясно въобще, какво се прави ако бебо не се роди на термина, а след това, издава ли се нов болничен от кого и кога ???????  newsm12 помагайте
Виж целия пост
# 1
Издава се от гинеколога болничен за "закъсняло раждане" - за дните от термина до раждането, не е проблем! Аз преносих 2 дни.

Успешно раждане Peace
Виж целия пост
# 2
Да,  от гинеколога се издава.
Аз преносих с 6 дена и се наложи да представя болничен за преносване или както се казва там. Peace
Виж целия пост
# 3
Абе не се притеснявай за това. Като родиш, ще отидеш при гинеколога, който ти е следял бремеността, и той ще ти издаде болничен за дните от термина до датата на реалното раждане. И аз съм от тези случаи  Simple Smile. Леко раждане!
Виж целия пост
# 4
Както са ти отговорили гинкологът, който ти следи бремеността ще ти издаде болничен и за дните до раждането, от болницата ще ти издадат един за раждането и накрая педиатърът на бебето в последния болничен ще изравни дните до общата им необходима бройка.
Леко раждане!
Виж целия пост
# 5
Не се притеснявай. Ще ти се издаде болничен.
Виж целия пост
# 6
Генекологът, който ти следи бремеността ти издава болничен за пренасянето  Peace
Виж целия пост
# 7
Издава се от гинеколога болничен за "закъсняло раждане" - за дните от термина до раждането, не е проблем!
Леко и скорошно раждане  bouquet
Виж целия пост
# 8
Не се притеснявай. Ще ти се издаде болничен.
Peace
Виж целия пост
# 9
Не се притеснявай - ще имаш болничен лист от гинеколога си. Леко раждане!
Виж целия пост
# 10
Генекологът, който ти следи бремеността ти издава болничен за пренасянето  Peace
Така е . Първото  ми е преносено и ми даде болничен гинеколожката която ми следя бременноста
Леко раждане
Виж целия пост
# 11
Не се притеснявай.Движи се повече и леко раждане.
Виж целия пост
# 12
благодаря ви мами  newsm51 за отговорите, спокойна съм за болничния вече, а да се хохваля и за бебчо няма за какво се притеснявам всичко е ОК
Виж целия пост
# 13
само едно съветче от мен, снимай си на ксерокс болничните, за да може накрая личния да ти сметне правилно последния, за да не чакаш и да се окаже че са ти писали повече дни,
Виж целия пост
# 14
Не се притеснявай - ще имаш болничен лист от гинеколога си. Леко раждане!
Щом и бебчо е ОК не се тормози Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия