Втрисане без температура при 6 мес. бебе?

  • 3 294
  • 6
Здравейте мамчета,
имам една молба, моля кажете знаете ли нещо? Дъщеря ми е на 6 месеца и половина. Детето е активно кърмено, сега започваме по малко да захранваме. В събота вечерта започна да притреперва доста силно и да стяга ръчичките в юмручета, в същото време повдига главичката и я държи към гърдите, лицето е напрегнато, очичките и гледат напред. Няма признаци да губи съзнание.
Бяхме на невролог, каза че няма нищо нередно, направиха и и УЗ на мозъка, също без патологични изменения.
Вчера през деня и днеска през нощта се напълни нослето а отднеска има и температура.
Какво може да е това? Случвало ли се е на някоя нещо подобно?
Сърдечно благодаря за отговора.
Виж целия пост
# 1
Аз не мисля, че вдиганете но температура
е свързано със съботното й състояние.... Thinking
....нито пък с начина на хранене.... Thinking
Според мен, твоята дъщеричка е вече
достатъчно голяма да иска да се надига самичка.
Организмът й се чуства готов за повече физически дейности,
пък не може да се справи. Wink
Да, наистина погледнато отстрани ни се струва
доста неадекватно поведението на бебетата ни,
но те уверявам, че няма място за притеснения Hug
Виж целия пост
# 2
Благодаря за бързият отговор, проблемът е че го прави и във седнало положение. и докато се смее и просто при всякаква ситуация. С мъжът ми сме доста притеснени.
Виж целия пост
# 3
Здравей може да прозвучи малко глупаво, но да не би да се напъва да ака  newsm78 при нас  се получи нещо такова когато почнах да я захранвам и акото и стана доста по твърдо!
Виж целия пост
# 4
Щях да ви кажа да я заведете на невролог, но вие сте направили най-важното - изключили сте мозъчни проблеми.
Сега спокойно мога да ти кажа, че някои деца правят това от емоции. Виждала съм и познавам такова хлапе. Родителите му се бяха същисали, но се оказа, че нищо му няма, а просто е по-емоционално. Наблюдавай детенце и ако все пак ти е тревожно, обърни се отново към лекар.
Виж целия пост
# 5
Ако е за кратко и при Тери го имаше когато пишкаше.
Виж целия пост
# 6
Благодаря ви за отговорите,
вчера като вдигна температура, се омаломощи и престана да притреперва така. Днесак пак го направя няколко пъти, но слабо и повечето пъти когато искаше нещо, а не го получаваше. Изглежда че и при ако се напъва, но е малко по различно. От днеска вече и ръчичките не стяга, та започвам да си мисля че е наистина емоционално. Въпреки това на ЕЕГ ще идем след около 3 седмици за 100% сигурност че и няма нищо.
Тия дни с мъжът ми преживяхме истински кошмар.
Още веднъж много благодаря за отговорите.
 Hug Hug Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия