Водно раждане - споделете

  • 671
  • 3
Скоро се навършва година от поставянето на ваната в Св. София. Помня много добре, защото имах огромното желание да съм първата, която ще я изпробва, но детето ми тръгна две седмици преди термин и се роди в съседния ВИП три часа преди официалното откриване от Бойко Борисов. Но така или иначе се чувствам свързана с тази вана и ме вълнува Simple Smile. А и три приятелки след мен минаха през ваната и са доволни (пускали са разказите си тук, знаете ги).
Та питам ви:  кои от вас са раждали във вода и какви са впечатленията ви? Как ви подейства водата? Ползвахте ли обезболяващи или водата беше достатъчна да разсее болката?

И да предупредя: ако много ми хареса разказът ви, с ваше позволение ще го лепнем в рубриката Водно раждане на сайта www.estestveno.com, който в момента подготвяме.
Виж целия пост
# 1
И мен ме вълнува темата, записвам се да я следя  Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Мен ме инетерсува името на докторката, която се занимава с тия раждания във вода! Аз също много искам да раждам във вода и ми се ще да се информирам максимално по темата.
Виж целия пост
# 3
Д-р Григорова. Мисля, че има и още една, но не й знам името.

Тук има няколко разаказа за раждане във вода - всичките в Св.София при д-р Григорова.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия