Пълна промяна - 3 част

  • 16 762
  • 310
Нова тема! Grinning
Виж целия пост
# 1
Пу първа!   bouquet
Виж целия пост
# 2
Пу втора Mr. Green
Виж целия пост
# 3
               Аз съм трета пък! Само слушах предаването. Имах много дом. задължения. Какво стана накрая? Беше ли качило килограми момчето?
Виж целия пост
# 4
Да, но не можаха да го докарат като Уентуорд Милър все пак
Виж целия пост
# 5
На мен ми хареса как го бяха направили, въпреки че според мен нямаше нужда много от промяна. Единствено на лицето, но... все пак къде по драстични случаи е имало.
Виж целия пост
# 6
               Изрусиха ли го? Как го сгласи Кременка?
Виж целия пост
# 7
               Изрусиха ли го? Как го сгласи Кременка?

Да, обаче един хубав пепелив цвят, който му отиваше.
Виж целия пост
# 8
А оная мечка неговата приятелка веднага почна да точи зъбки като го видя.
Виж целия пост
# 9
А оная мечка неговата приятелка веднага почна да точи зъбки като го видя.
Аз не гледах много внимателно, защото превключвах да гледам и Сървайвър, та не видях приятелката му.Но за майка му съм съгласна с мненията от предишната тема,че трябваше да и махнат мустачките,щом ще я показват по телевизията. Пък ако много се харесва така, те пак ще и поникнат.
Виж целия пост
# 10
А оная мечка неговата приятелка веднага почна да точи зъбки като го видя.
Единствената едричка дама (мечка! - що за определение!? да не са всички манекенки с анорексия на тоя свят? Crossing Arms) беше сестрата на момчето!
Виж целия пост
# 11
А бе не сестрата, оная дето уж ще се сгаджосва с него. Приятелката.
Виж целия пост
# 12
Симпатяга беше приятелката му.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 13
Трябва да ви кажа, че за втори път хирурга на Деси ми направи положително впечатление, личи си, че човека си обича работата и "произведенията". Не го прави, просто за пари.
Виж целия пост
# 14
И на мен за пореден път доктора на Деси ми направи впечатление. Но от друго естество Mr. Green  Wink мммм, харесвам такива мъже, особено с три дневна брада, а пък моя мъж държи да е избръснат до синьо... Confused
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия