В кой Mall във Варна има магазин на Cassidi?

  • 1 563
  • 21
Ами това ми е въпроса  Grinning
Виж целия пост
# 1
Още няма молове
Виж целия пост
# 2
Аз си мислех, че още са в строеж . Най-напреднал май е този срещу Пикадили Младост, май Пфое Мол го наричат .
Виж целия пост
# 3
А Cassidi какво е?  newsm78
Виж целия пост
# 4
Марка на дрехи.
http://www.dancassidi.com
Виж целия пост
# 5
А има ли вече отворен МОЛ във Варна, защото аз мисля, че още са в строеж  newsm78
Виж целия пост
# 6
Няма отворен още.
Виж целия пост
# 7
Е как да няма ... Централ плаза работи , друг е въпроса че има 6 магазина на кръст и въпросната марка там я няма  Grinning
Виж целия пост
# 8
Това до стадион "Черно море" ли е?
То Мол ли се води?
Виж целия пост
# 9
Пфое Мол /срещу Пикадили Младост/ ще отвори на 1 декември, поне се надяват да успеят.
Виж целия пост
# 10
Това до стадион "Черно море" ли е?
То Мол ли се води?
Дааам
Виж целия пост
# 11
Да, в Сентрал плаза, повечето магазини са затворени, пише, че ще отворят скоро. Но като гледам това "скоро", няма да е много скоро..МАй няма такъв интерес към този търг. център, какъвто са предвиждали  Crazy

А Пфое-то, гледам вече озеленяват около него. Може би наистина приключват с работата. Но за 1-ви декември...мало се съмнявам  Thinking
Виж целия пост
# 12
Незмам дали ще успеят за 1 декември, но ми се струва че преди Нова Година със сигурност ще го отворят
Виж целия пост
# 13
Незмам дали ще успеят за 1 декември, но ми се струва че преди Нова Година със сигурност ще го отворят


На мен ми е по-интересно с какво ще го запълнят. Пфое мол е ОГРОМЕН...  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 14
Абе един все ще го запълнят някак, ами седем  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия