Данъчни облекчения за деца.

  • 1 061
  • 13
Искам да питам тази календарна година, къде ще се подават молбите за данъчни облекчения за деца. Чух нещо за срок до 30.11, ако някой е наясно да сподели.
Виж целия пост
# 1
http://www.nap.bg/preview_news?p_news_id=218
Виж целия пост
# 2
като сме на темата ,някой знае ли ако си бил майчинство/болничен цялата 2007г.,пак ли се подава декларация,като реално не си внесъл и лев данък newsm78
в декларацията ще напишеш 0лв внесен ,подлежащ на възстановяване 80лв например,или.......
Виж целия пост
# 3
като сме на темата ,някой знае ли ако си бил майчинство/болничен цялата 2007г.,пак ли се подава декларация,като реално не си внесъл и лев данък newsm78
в декларацията ще напишеш 0лв внесен ,подлежащ на възстановяване 80лв например,или.......
newsm78
Не е ли казано все пак данъчно облекчение ? Ако си внесъл данък го ползваш , ако не си внасял не ползваш !
Ако греша ме поправете .
Виж целия пост
# 4
Ако не си внасяла данък общ доход може да го ползва мъжа ти, ти не можеш.
Виж целия пост
# 5

От линка става ясно,се срока е до края на декември,а не до края на ноември.
Правилно ли съм разбрала?
Виж целия пост
# 6
А какви са необходимите документи, които трябва да се представят пред работодателя? Нашата счети е толкова наясно, че... ooooh! Отгоре на всичко и крещи и ти вика насреща.
Виж целия пост
# 7
А какви са необходимите документи, които трябва да се представят пред работодателя? Нашата счети е толкова наясно, че... ooooh! Отгоре на всичко и крещи и ти вика насреща.

Служебна бележка за доходите на другия родител, който не ползва облекчението.


От линка става ясно,се срока е до края на декември,а не до края на ноември.
Правилно ли съм разбрала?

Правилно.
Виж целия пост
# 8
Служебна бележка за доходите на другия родител, който не ползва облекчението.
Не трябва ли да е декларация, че другия родител няма да ползва облекчение?
До сега се е взимало под внимание доходите само на единия родител.
Виж целия пост
# 9
Служебна бележка за доходите на другия родител, който не ползва облекчението.
Не трябва ли да е декларация, че другия родител няма да ползва облекчение?
До сега се е взимало под внимание доходите само на единия родител.

 ooooh! Декларация, разбира се. Служебната бележка беше за детските.
Виж целия пост
# 10
Сега с въвеждането на плоския данък не отпадна ли семейното подоходно облагане newsm78
Виж целия пост
# 11
Сега с въвеждането на плоския данък не отпадна ли семейното подоходно облагане newsm78
Той се въвежда от 2008 г.
Виж целия пост
# 12
а как стои въпроса в този случай - имам син от първи брак,но съпруга ми почина.омъжена съм втори път.от юни месец съм при нов работодател,а от края на октомври съм в болнични. бележка от сегашният ми съпруг ще се изисква ли ,при условие че сина ми взима пенсия за починал родител.бележка от стария работодател ще е нужна ли.
Виж целия пост
# 13
Да, обаче сме в развод и таткото няма да подпише декларация. newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия