гинеколог в 29 дкц в гоце делчев

  • 7 832
  • 10
след като не намерих свестен гинеколог в моя квартал, мисля да се пробвам в 29 дкц, което е до работата ми
препоръчайте ми лекар там, става въпрос просто за слагане на спирала
Виж целия пост
# 1
моля ако някой има мнение за д-р тодорова от тази поликлиника, да ми пише!
Виж целия пост
# 2
не ходи по поликлиники на лекар. отиди в някой специализиран аг център.успех
Виж целия пост
# 3
във всички аг клиники се ходи с час и се чака много време, не мога да изляза от работа за дълго, затова ми трябва лекар по-наблизо
слагането на спирала не е толкова сложна процедура, така че мисля ч еможе да се извърши от лекар в поликлиника
Виж целия пост
# 4
Др.Тодорова от 29 ДКЦ почина преди 10 дни.Мога да препоръчам там др.Маленов.Мисля,че работи понеделник,сряда и петък от 14.00 до 17.00.
Виж целия пост
# 5
то и в поликлиниките се чака, а и слагането от слагането на спиралата трябва да разбират.както искаш.
Виж целия пост
# 6
tusana, препоръчай тогава някоя клиника в района?
за д-р тодорова и аз видях вчера, много жалко, ще пробвам при маленов или пулева
Виж целия пост
# 7
Отиди при Маленов-страхотен е, на мен ми следи бременноста сега.При Пулева също съм ходила преди няколко години, нямам лоши впечатления, но не знам доколко е добра.
Виж целия пост
# 8
мерси за мненията на всички
Виж целия пост
# 9
[В 29 ДКЦ ОТСКОРО ПРЕГЛЕЖДА АКУШЕР-ГИНЕКОЛОГЪТ Д-Р БЕЛКИН.ТОЙ РАБОТИ С НОВИ ПРОДУКТИ И Е СУПЕР ВНИМАТЕЛЕН  
ПРЕПОРЪЧВАМ ВИ ГО  smile3501
Виж целия пост
# 10
Здравейте! Мога ли да ви помоля да ми дадете координати на Д-р Маленов ако все още преглежда в 29та поликлиника? Предполагам мога да си запиша час предварително?
Много благодаря на всички!
Между другото-поздравявам всички ви за страхотния форум!Няма простотии и заяждане, което не се среща често! Хубав ден!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия