Пазарували ли сте от Yoox?

  • 11 511
  • 60
www.yoox.com това е сайта.
Фирмата е италианска. Доставят с UPS  и могат да се проследяват поръчките. Доставят до БГ. Експресната доставка е 29 евро. ( 2-4 работни дни). Би трябвало нормалната да е по евтина. Предлагат маркови дрехи.  Peace
Виж целия пост
# 1
Има готини дрешки  Simple Smile
Виж целия пост
# 2
И аз днес разглеждах този сайт, изключителен е. Но май доставят само експресно, друга опция за доставка не видях. Иначе непременно ще се възползвам. Полудях по ето това:
Виж целия пост
# 3
www.yoox.com това е сайта.
Фирмата е италианска. Доставят с UPS  и могат да се проследяват поръчките. Доставят до БГ. Експресната доставка е 29 евро. ( 2-4 работни дни). Би трябвало нормалната да е по евтина. Предлагат маркови дрехи.  Peace

пазарувала съм от немския им сайт. Доставката беше направена в Германия,тъй като по това време бях в командировка там. Всичко мина много бързо. Тогава забелязах обаче, че за различните страни и цените са различни. Цената на чантата, която тогава си купих за БГ беше около 30 евро по-скъпа. И това беше до ри преди доставка.
Виж целия пост
# 4
Дрешки не бих се осмелила да поръчвам така, без да съм видяла как ми стоят, все пак не са евтини, но чантичките са просто божествени.
Виж целия пост
# 5
аз също съм разглеждала много пъти сайта...има много готини неща  Crazy
Виж целия пост
# 6
И аз днес разглеждах този сайт, изключителен е. Но май доставят само експресно, друга опция за доставка не видях. Иначе непременно ще се възползвам. Полудях по ето това:
YOOX CODE: PP@yoox
 


Този код спестява 5% от покупката + безплатна доставка Crazy.(не искам да подвеждам никой затова все пак погледни цената и в итал.сайт на чантата на Кавали и си прецени Peace )



Цитат
Тогава забелязах обаче, че за различните страни и цените са различни. Цената на чантата, която тогава си купих за БГ беше около 30 евро по-скъпа. И това беше до ри преди доставка.
Наистина има големи разлики между сайтовете.Аз съм поръчвала само от италианския и там естествено е най изгодно. Hug
Виж целия пост
# 7
Мерси много, tesoro! Но няма как да поръчам от италианския сайт за България, нали? Иначе кодът ми свърши полезна работа.   bouquet
Виж целия пост
# 8
Възхитена съм от бързината и експедитивността на Yoox.com  Peace
Поръчах си едни обувки в сряда-26ти. Току-що пристигнаха на вратата с куриер по UPS/всъщност май Ин-Тайм за България/ .Кутията на обувките е поставена в хартия,и всичко това-заедно с едно благодарствено писмо от сайта,че съм пазарувала от тях, в кутия наYoox,цялата облепена с тиксо с логото им по отварящите се ръбове  Crazy Просто ме спечелиха като клиент  Peace
Виж целия пост
# 9
Супер! И аз ще им стана редовен клиент. Вчера напоръчвах един куп чанти и вече нямам търпение.
Виж целия пост
# 10
Колко парички чини доставката,че пак не разбрала Embarassed
Виж целия пост
# 11
За България доставката е само експресна, струва 29 евро. С кода, който е дала tesoro, доставката е безплатна.

Аз сега обаче забелязах в потвърдителния мейл, който са ми пратили, че не са ми изписали адреса изцяло, както аз съм го дала, а са го резнали до средата и номерът на апартамента го няма. Трябва да се свържа с тукашното представителство на UPS, за да им дам пълния адрес.
Виж целия пост
# 12
И до кога важи този код,че много си харесах това:
Виж целия пост
# 13
Нямам представа докога важи, но вчера се получи с него. Чакам си пратката на 2-и. Ето пък аз какво ново си харесах, ама се чудя дали да е в черния или белия вариант - както е тръгнало, ще колекционирам чанти Кавали:

 
Виж целия пост
# 14
Бялата smile3521
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия