доц.Орбецова

  • 15 117
  • 11
Дайте ми координати на доц. орбецова от Пловдив.Реших да ходя при нея , ане при проф. Павлов.Правилно ли е ?
Виж целия пост
# 1
Ти решаваш кое е правилно.96 88 55-това е телефонът на център Рест,където преглежда доцентката.За преглед във ВМИ-то обаче не знам как да се запишеш.Успех!
Виж целия пост
# 2
Кали ти решаваш и двамата са добри Peace
Виж целия пост
# 3
А дали работи със здравна каса ,защото имам направление?
Виж целия пост
# 4
Орбецова ме пое по Касата след ЯМР-то,когато трябваше да ми се даде протокол за Достинекса.Иначе не зная дали работи с направление.
Виж целия пост
# 5
Кали , доц Орбецова не работи със здравна каса.Може да те приеме единствено в цемтър РЕСТ както ти каза Цеци. Аз вчера звънях в ендокринологията  на ВМИ ,където е завеждаща и ми обясниха че трябва да ида на частно при нея.Но после тя урежда нещата и лекарствата се изписват с протокол през Здравната каса
Виж целия пост
# 6
Ще се преориентирам към проф. Павлов тогава. Знае ли някой негов телефон и как мога да си взема час .
Виж целия пост
# 7
Час се взима от Регистратурата на ВМИ.Професорът работи само до обяд.Имах му координатите,но някъде ги запилях.Сигурна съм обаче,че Миле ги има.Успех!
Виж целия пост
# 8
Imam gи да, Нали това ми е любимият доктор.  Wink

032/602241 Работи всеки ден от 8 до 13 часа. Щом си с направление сигурно Ще трябва да си вzемеШ час от регистратурата. Хубаво е и да си направуШ иzследвания преди да идеШ при него и то в Бодимед. Той само от май приzнава и винаги там праЩа. Ако искаШ и техен телефон мога да ти дам. Успех.
Виж целия пост
# 9
Миле ,благодаря . Дай и другия телефон, ако може .Но защо с готови изследвания .Не е ли по добре и той да ми изпише някакви изсл. ,ако има нужда и наведнъж да ги направя.
Виж целия пост
# 10
Кали , по -добре да идеш с готовиизследвания ако си наясно какъв е проблема. Иначе той ще ти пусне , ще ги правиш пак нов час и се губи време.Но само ако знаеш  какво ти е .Иначе си отиди така и той ще ти пусне
Виж целия пост
# 11
Ами аz си zнам кой хормони ми иска, а и не съм осигурена, така или иначе си ги плаЩам. Затова ми е по удобно да си ги направя преди да ида при него. Така си спестявам чакането. Тел. на Бодимед е 032/646205, а адресът е ул. "Захари Стоянов" 94А. Работят с касата, така че си искай направление. Много от хормоните се поемат.  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия