Новият Savex???

  • 2 686
  • 20
Накой ползвал ли е новият прах, който "предпазва дрехите Ви от неприятните миризми от нашето ежедневие:
• Цигари
• Пот
• Кухненски миризми"
На скоро видях рекламата му по телевизията. Ама малко невероятно ми звучи.
Виж целия пост
# 1
Не вярвам да е реално.Как ще стане да предпазва?Но и аз съм любопитна да чуя мнение на някой който го е ползвал.
Виж целия пост
# 2
Аз го ползвам в момента(т.е. пера с него ) МНОГО е добър и май е вярно това за миризмите,защото забелязвам,че вечер като се прибера от работа дрехите ми миришат на свежо все едно,че току що съм ги облякла.След цял ден(от 08-22 ч.) ходене и бързане не се просмукват от миризма на пот,манджи...за тютюн не знам,защото не пуша.Пробвайте го хубав е.     bouquet
Виж целия пост
# 3
Използвах го още преди да видя рекламата и според мен изобщо не е вярно за предпазването  от  миризмите,  а дрехите станаха едни твърди!!! wash
Виж целия пост
# 4
Ама изобщо изпира ли нещо?
Виж целия пост
# 5
Аз пък съм доволна и ми се изпраха супер дрехите....Защо са ти станали твърди незнам  newsm78
Виж целия пост
# 6
Ама петна пере ли?
Виж целия пост
# 7
За петна не знам как ще се представи тоя прах,но на мен ми изпра позахабени дрехи и останах изненадана.
Виж целия пост
# 8
Ще взема да го пробвам,че с другите ми идва доста скъпо,а пера много.
Виж целия пост
# 9
И аз пера много.Всеки си има свое мнение за това какъв прах да ползва.Аз останах много доволна(не го рекламирам,просто споделям).Ако не се опита нещо,няма как да се състави мнение нали?Аиде като пробваш пиши да кажеш дали си доволна или не.   bouquet
Виж целия пост
# 10

Не може да се сравнява с Персил!
 Laughing


Виж целия пост
# 11
Преди съм прала със него и бях доволна  Peace
Виж целия пост
# 12

Не може да се сравнява с Персил!
 Laughing



Спор няма,но и цената си я бива.... Laughing
Виж целия пост
# 13
Аз мисля да го ползвам ,за одеяла и разни от този тип.За дрехите малко ме е страх да рискувам.
Виж целия пост
# 14
За дрехите малко ме е страх да рискувам.
Защо? От какво те е страх?  newsm78  newsm78  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия