Моля за мнение за доктор Каварджикова от Варна

  • 9 047
  • 12
Моля,ако някой има впечатления от нея да ги сподели .На мен ми предстои да си правя хормонални изследвания, които тя ми назначи и после ще видим .Изглежда ми внимателна,но..........
Виж целия пост
# 1
Здравей!

Ходила съм при нея около година - година и половина.
При много други бях ходила, но никой не ми беше казвал, че жената трябва да прави цитонамазка редовно за профолактика. Тя ми каза и ми направи за първи път.
Освен това отидох при нея с 10тина годишна одисея с кандидата - тя ми каза как да я излекувам - резулалтът е отличен.
Много обяснява, много е внимателна. Много се чака за нея и аз затова я смених. Колко субективно,нали?

Наскоро чух, че е оглавила клиника за лечение на мъжки стерилитет към АГ Варна. Това по медиите го чух, но не съм се интересувала повече.

Не мога да изразя някакво сериозно мнение за д-р Кавърджикова, но в никакъв случай не мога да кажа, че не бих я посетила никога повече.
Виж целия пост
# 2
Здравей Ази! Можеш ли да ми дадеш някакви координати на тая докторка/адрес, тел./, тъй като и моят проблем е същият с кандидата. Последно ходих при доц. Маркова, но нямам полза. От лекарствата / Гиназол-крем и Орунгал-капсули/, които тя ми изписа ми стана по зле. А ти от кои точно лекарства се оправи? Аз вече толкова много лекарства смених, че вече губя надежда, защото резултата е временен и лошото е че едновременно с това ме наболява и лявата тръба от известно време/след лапароскопията/.
Виж целия пост
# 3
Момичета чували ли сте да се занимава и със стерилитет при жената-хормонален. Ако има такива пациентки, моля да ми пишете къде мога да се запиша за преглед при нея.
Виж целия пост
# 4
Тези координати са от юни 2005 и не знам дали все още са актуални:

Медицински център Вега
Варна, ул. Русе 23
тел: 602263, 602264

Но е сигурно, че има часове за свободен прием в АГ - изписват ги на електронното табло над входа на АГ.
Виж целия пост
# 5
Аз също ходих при Каварджикова и съм изключително недоволна от нея. Държа се много унизително и ме накара да чакам пред кабинета дълго време при положение, че бях с час и вътре нямаше пациентка. Когато и казах, че имам проблемна бременност, тя ме наруга и ми се изсмя, че съм имала проблем със забременяването, а не проблемна бременност. Просто от притеснение обърках термините. След това ме нахока, че не само аз искам бебе на този свят. Има далеч по добри гинеколози  във Варна. За голямо съжаление ми се наложи да обиколя доста от техните кабинети,  докато попадна на подходящите и сега имам 2 бебета на почти 5 месеца.
успех!
Виж целия пост
# 6
Ами тя е единствения във Варна гинеколог ендокринолог. Занимава се със стерилитет ако е свързан с ендокринологичен проблем. Аз съм се лекувала при доктор Маркова преди да родя и благодарение на нея имам едно детенце ,но като отношение е груба поне такова е моето мнение .Доктор Каварджикова приема в Медицинския център на Аг трябва да погледна телефона не е в мен сега,а и преглежда и по каса с направление.
Виж целия пост
# 7
gergacka, ами аз от три години търся такъв специалист във Варна, не ми дреме, че е груба както пише Roddy - важното е да върши работа.
С ендокринен проблем съм и не мисля, че моето решение е инвитро.
Този МЦ, се намира отстрани в ниското тяло на АГ болницата - нали? За да заформя цинизма на ситуацията ще ида да си взема едно направление от личната лекарка, та ако ме изнерви нещо поне де не ме яд. Laughing
Виж целия пост
# 8
Само не и д-р Каварджикова!!! Само като се сетя през какво минах заради нея ме хваща яд. Това че е надменна и понякога груба е най-малкият проблем. Изписваше ми хормонални препарати без изследвания, а понякога и без преглед. От това "лечение" проблемите ми не само не се решиха, но и се задълбочиха. Накрая ми писна да съм опитно зайче и си намерих друга гинеколожка. Мога дълго още да разказвам...
Виж целия пост
# 9
Опитай DUSHKA надявам се да ти помогне
Виж целия пост
# 10
Здравейте,
аз ходих при д-р Каварджикова преди 10 години за едно бяло течение и тогава се зарекох повече да не стъпя. държа се страшно унизително, а аз бях младичка и притеснителна. понеже е и преподавател, от студентите й също се чуват тези неща - че е много груба, безцеремонна. (все пак това не я прави лош лекар, наясно съм)
така се случи, обаче, че сега се борим със стерилитета и след губене на време по "специалисти", които ми казват, че 6 месеца опити нищо не означават и че съм още "млада", при положение, че скоро ставам на 34 (иначе съм си млада, де, ама от АГ гледна точка за първо раждане... е друго), отидохме в мед. центърна на АГ, където е ин-витро центъра и за борба със стерилитета (и как ги навързах тези думи, ама вие ме разбирате, нали) и там докато обяснявахме какво търсим, попаднахме на нея.
съдба или не, улучи дозата, схемата и сега съм много доволна. все пак при мен отпадна фактора притеснение, вече имам ясна цел и някоя друга грубост не могат да ме стреснат. обаче тя съвсем не е груба. изсмя се, ама се изсмя на другите доктори, видя имената им и огорчено каза: лошо съм ги научила моите студенти! като не разбират, що се хващат! елементарни неща не правят!
до тогава ми бяха изписали на 3 пъти хормонални лекарства без каквито и да е изследвания. тя ме накара да направя няколко хормонални изследвания, в определени дни, да ходя в други определени дни на ултразвук

мисля, че като човек е претърпяла развитие, а и... няколко пъти ми разказва как гледала един филм и изведнъж се видяла отстрани - как притиска пациентите, как ги хока постоянно, а те са хора и ако тя трябва да направи всичко това и да изтърпи такова отношение, нямало да може. каза: този филм трябва да го пускат на всички дето ще стават лекари, и после да го гледат редовно, че да не се самозабравят.

самочувствие има. и понеже е заета и уверена в качествата си, се държи леко ... каква ли дума да пиша... пренебрежително, снизходително.. абе, не се вглежда какъв си. ама ... то и защо ли да го прави? няма да се жените, я

сега приема в този мед център към АГ-то. тел 611234, всеки ден приема, има и по каса, вече и в събота работят 10,30-12,30 (нещо такова)

Честно казано, аз също се хващам, че понякога се държа така с моите учащи или клиенти. Нямам нищо лично, просто не ми се губи време в непрофесионални любезности. Така си обяснявам рязкостта й. Мисля, че с нея сме от една зодия също така

Мммм, надявам се стана ясно какво исках да кажа - като го гледам сега, малко глупаво ми се струва, че съм го изразила... newsm78
Виж целия пост
# 11
Каварджикова е една от некадърните гинеколози във Варна-ужасно груба,невъзпитана,несъобразителна,неразбираща....нямам думи.
Виж целия пост
# 12
Каварджикова е най-некадърния гинеколог-ендокринолог. Ходих при нея 1998г. мота ме година и половина. Прегледи,  пари,  нерви. Нищо накрая. Само накратко ще кажа пролактина ми беше малко над нормата ама говоря малко. Сега не искам да търся изследванията. Тя 9 мес.ми изписва бромокриптин за да понижи нормата и едновременно с това клостил бегит за да стимулира яйчниците. Само ще кажа че клостил бегита ми го изписва също 9 мес подред от което направих поликистоза от там операции и какви ли не неща. Та накрая доц.Маркова. За мен тя е светилото. Сега направихме ин витро при нея и резултат е положителен. Дай боже всичко да е наред, че ми предстоят прегледи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия