от кога 4 кратко ядене

  • 1 088
  • 18
Здравейте,как през колко часа и кога се преминава от 5 на 4 кратко ядене?
Мерси
Виж целия пост
# 1
Когато детето само покаже,че е готово за таква смяна на хранителния си режим.Зависиот това по колко време издържа детето между храненията, какво количество храна приема при едно хранене, кога се събужда и заспива, колко е енергично...
Няма универсална схема от кога по колко пъти на ден да се хранят децата-всичко е индивидуално.
Моят син все още яде по 5,че и по 6 пъти на ден.И това изобщо не ме притеснява , не е дебел, защото е изключително подвижен и изразходва много енергия.
А има и деца, кото пък на 3-4 месеца започват да се хранят само по 3 пъти на ден.
Виж целия пост
# 2
А моя син от края на втория месец яде по 4 пъти. Много завси от детето, явно. Никоя сила не може да го принуди да яде 5 пъти.
Виж целия пост
# 3
Зависи от детето. Не може ако иска и да не му се даде, защото е рано за следващото хранене.
Виж целия пост
# 4
От 6 м. моята бебка е с 4 хранения.Тъй като е много ящна и сме напреднали с килограмите, тя самата не ми подсказа за 4те хранения, а аз просто и ги наложих.
Виж целия пост
# 5
Аз също ще кажа:"Зависи от детето!"Моят син мина на четири хранения ,когато навърши 5 месеца и тогава сам ми го показа
Виж целия пост
# 6
Така си е, от детето зависи. Моето дете е на 9 месеца и яде по 5, а някои дни и по 6 пъти на ден. Не му налагам, когато покаже, че е готов за 4 хранения само - тогава.
Виж целия пост
# 7
Киа от 3-месечна мина сама на 4 през 4 часа. Все още така я караме.
Виж целия пост
# 8
Присъединявам се към мненията до сега-когато детето реши!
Иначе от личния ми опит с моя син-едва изкарахме третия месец на 5 хранения и започна да се храни 4 пъти през 4 часа.
Виж целия пост
# 9
Ние сега преминаваме на 4 хранения.
Виж целия пост
# 10
А моя син от края на втория месец яде по 4 пъти. Много завси от детето, явно. Никоя сила не може да го принуди да яде 5 пъти.

 Peace
Виж целия пост
# 11
Ние от 2 седмици вече ядем по 4 пъти.Сама пожела така,аз не съм я насилвала.Сутрин става в 08:00 и яде,после на обяд в 12:00 и следобяд в 16:00.Вечер вечеря в 20:00 и заспива.През ноща не се буди.Заспива в 20:00 и става в 08:00
Виж целия пост
# 12
Ние от 2 седмици вече ядем по 4 пъти.Сама пожела така,аз не съм я насилвала.Сутрин става в 08:00 и яде,после на обяд в 12:00 и следобяд в 16:00.Вечер вечеря в 20:00 и заспива.През ноща не се буди.Заспива в 20:00 и става в 08:00
Направо ти завиждам  Simple Smile
Моя е на 9 месеца и с нищо не показва, че иска да премине на 4 хранения. Изяжда си всичко и най много държи на млякото сутринта в 6:00 часа. Майка ми казва, че режима се променя след като проходят защото изхабявали много енергия и спяли по до късно. Скоро ще разбера дали е така.
Виж целия пост
# 13
[ Майка ми казва, че режима се променя след като проходят защото изхабявали много енергия и спяли по до късно. Скоро ще разбера дали е така.
Дано е права жената и да си отспите, но според мен продължителният сън си е до дете. Моят син, който е на годинка, но ходенето не му е по вкуса /като цяло е доста неактивен физически/, спи доста често по 15 /петнадесет/ часа нощем и през деня минимум по 2.
Виж целия пост
# 14
след 11 месеца по принцип,но всяко дете си показва кога е готово за 4кратко хранене
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия