Малки мебели за малки хора

  • 1 293
  • 7
Най-сетне настъпи момента и аз да пусна тема в най-интересния ми подфорум  Laughing

Чудих се, чудих се какво да подарим на дребната за Коледа. И тъй като тя още не може да си каже какво иска, камо ли пък да пише писмо на Дядо ви Коледа (на 1г. 5м.), реших да е нещо, което и на мен ще ми е кеф, естествено - още нещичко за детската стая  Mr. Green

Затова разчитам на вашите идеи и информация по въпроса за мини мебелите - искам да взема фотьойлче. Гледала съм едни в магазини Пинокио, например и в Пиги Хаус, те са май на Бертони. Нещо не са това, което ми трябва, много са бебешки. Иска ми се да е като за големи - готина материя за дамаска, готин модел, само че в умален размер. Не знам дали ме разбрахте  ooooh! Може и евентуално ако имате информация за фирма за мебели, която би изработила по поръчка такова чудо.

Моля без идеи за табуретки, дървени столчета, столове тип круша и тем подобни  Laughing

Снимки и линкове са добре дошли   bouquet
Виж целия пост
# 1
На "Пиротска", точно на игъла, където започва да върти трамвай 20 има мебелен магазин, в който преди няколко месеца имаше изложени малки детски фотьойлчета, точно каквито описваш - умален размер на нормално такова. Дори и сега да нямат (май наскоро не съм виждала), можеш да провериш там дали не могат да ти направят.
Виж целия пост
# 2
И аз търся някакви по-интересни мебели /масичка, столчета/  за стаята на сина ми. Виж тези, може да си харесаш нещо:
]http://shop.yavor-bg.com/index.php?action=showprod&prodid=2182&q=&catid=153&subcat=87&subsubcat=&show=[url]
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/products_id/1581[/url]
http://www.mebeli.bg/index.php?sa=1&m=320&lang=1&cat … ory=140&pc=65
Виж целия пост
# 3

Гледала съм ги тези всичките. Не е това....  Naughty Като модел е втория линк, но тези са много мънички, аз съм ги виждала. Мисля, че няма да стават за по-големичко дете. Искам да се събира в него поне до 4-5-6 години, а не до 2  #Crazy

Благодаря за отговора все пак  Hug

Соларис, имаш предвид като завие трамвай 20 наляво от Пиротска, нали, преди да стигне последната спирка и да обърне?
Виж целия пост
# 4
Соларис, имаш предвид като завие трамвай 20 наляво от Пиротска, нали, преди да стигне последната спирка и да обърне?

Да, точно пред магазина започва да завива наляво.
Виж целия пост
# 5
   Ето това фотьойлче е много сладко, а имаше и със жираф ,но сигурно е свършило. Лошото обаче е ,че трябва да се поръча   оттук    и едва ли ще дойде до Коледа  Sad  .Във форума има тема за този сайт.
Виж целия пост
# 6
Много е сладко слончето наистина, но най ми се струва доста нестъбилно  newsm78  А и честно казано с тези поръчвания от разни сайтове... не знам, ами ако не  ми хареса наживо...., а и наистина да рискувам да не пристигне навреме, май няма смисъл. Но ще разгледам сайта, да имам 1 наум за в бъдеще. Мерси за линка Peace
Виж целия пост
# 7
Соларис, имаш предвид като завие трамвай 20 наляво от Пиротска, нали, преди да стигне последната спирка и да обърне?

Да, точно пред магазина започва да завива наляво.

Супер! Тъкмо ми е близо, ще проверя задължително   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия