миомен възел

  • 1 387
  • 6
 ::Здравейте мами искам да попитам някои имал ли е миомен възел и дали го е боляло[[/u]
Виж целия пост
# 1
Здравей, имам миомен възел от години. Понякога усещането е леко неприятно и напомня началото на цикъл. Но се случва рядко. Иначе нямам /слава богу/ други оплаквания. Родих секцио поради тази причина. Има значение къде точно се намира миомния възел. При мен не пречи на забременяването. Всичко зависи от това къде се е появил и колко е голям. Намери си добър гинеколог, който да го следи, защото ако стане голям трябва да се изреже. Не е задължително да расте.
Виж целия пост
# 2
И аз съм с миомни възли - три броя. От време на време ме боли точно както го е описала maika11. Особено сутрин, когато не съм ходила до тоалетната и ми е пълен мехура. Вследствие на тях само кървенето при менструация е по-обилно. Важното е да се наблюдават от лекар да не нарастват. Много жени ги имат, не болка за умиране.
Виж целия пост
# 3
Да , забременях дори с миомен възел , който беше 4см и по време на бременноста се увеличи на 15 см  , 5месеца след раждането се оперирах , защото не издържах на кръвоизлевите и на болките по време на менструация #Cussing out
Виж целия пост
# 4
3 имам, големият беше 7 см., после намаля на 5 см.
Никога не съм ги усещала, нито са ми създавали някакви проблеми.
Виж целия пост
# 5
Здравейте!ДНЕС МИ ОТКРИХА МИОМЕН ВЪЗЕЛ И МЕ НАСОЧИХА ДА СИ НАПРАВЯ ЛАПРОСКОПИЯ ПРИ Д-Р НАЧЕВ - МАЙЧИН ДОМ.МОЛЯ ПОСЪВЕТВАЙТЕ МЕ-КАКВО ДА ПРАВЯ И КЪДЕ ДА ОТИДА!
Виж целия пост
# 6
Аз също имам миомен възел от преди няколко години.Когато попитах сега какво ще правим,лекарката каза-нищо,ще чакаме ,ако расте ще го махаме,но ако си запази размерите ще си го носиш докато влезеш в критическата,след това възлите се свиват и изчезват.
На мен възела ми създава проблеми,но за сега се справям.
Аз бих потърсила второ мнение.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия