как да го науча да заспива в леглото си

  • 1 694
  • 33
Синът ми е на 9 месеца.Буквално до вчера през деня се приспивахме в количката,а нощем на ръце /отчитам го като недотам правилно,но..../Снощи обаче той откри,че може да се изправя до седнало положение в количката.Оттогава категорично отказва да спи там.Дърпа се като го взема на ръце,иска да го сложа там,но сложа ли го-започва да се изправя и изглежда много горд от постижението си.Стигна се дотам,че тази сутрин не спа от 6 почти до 11.Не иска да заспива сам в креватчето си.Пробвах да го храня там с надеждата да заспи докато пие мляко.Пробвах да го полюлявам леко и да го галя по главичката-все неща,които той обича.Накрая опитах и да го оставя без да ме вижда.Резултатът от всички опити-скимтене,което прераства в рев.Видях се в чудо,помагайте,без ръце съм вече.... newsm78  #Crazy
Виж целия пост
# 1
Ами не знам какво да ти кажа миличка,към леглото според мен трябва да се приучи още от самото начало,а вие вече сте големички,но въпреки всичко бъди упорита и го слагай често в кошарката за да се научи къде се спи,това с ръцете наистина е ...  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2
Аз незная какво да те посъветвам, защото сме почти на същия хал. Сам да заспи в леглото не е било. Но докато започна да сяда и ние бяхме в количката. Новия ни метод е на спалнята с мен-легнали и двамата и така заспива много бързо. Като заспи го местя в креватчето и така докато не се събуди нощем и айде при мен Embarassed Лошите навици бързо ги придобиваме Crazy
Успех !!!
Виж целия пост
# 3
Здравей не зная дали ще помогна много но когато Миши откри седнало и право положение 2-3 дни след това нещата бяха много весели. smile3514за мой ужас.и тогава просто не я насилвах да легне в часът който и е време за съм а я оставях да играе и докато заспи седнала което обикновено беше не повече от 20 мин след времето и за сън(все пак си беше бебе)!
Виж целия пост
# 4
 Допреди месец-два и моето бебе не заспиваше в креватчето, а само на спалнята! Crazy После я местех.
 Сега вечер след млякото я слагам в креватчето и бързо почвам да я занимавам с разни играчки, да не се усети Joy, че е там, съответно й става интересно и се заиграва сама. Стои и права, хваната за решетките и ни прави муцуни. Laughing И след не много заравя уморена вече главата в завивката и заспива! Wink
 Това е моя начин, дано с нещо съм помогнала! Simple Smile
Виж целия пост
# 5
постепенно го научих в началото имаше и малко рев,ноооооооо свикна  Naughty
Виж целия пост
# 6
Сина ми беше на 3 месеца, когато го отучихме да заспива на ръце.Давахме му да си гушне едно мече, тупкахме го по дупето, галехме го по главичката и той се унасяше.За 1-2 седмици се научи.Сега не може да заспива без мечето или на ръце.
Виж целия пост
# 7
Допреди месец-два и моето бебе не заспиваше в креватчето, а само на спалнята! Crazy После я местех.
 
И аз правех така със Сашо, когато имаше такъв период на приспиване.
Виж целия пост
# 8
Търпение му е майката. Успех.
Виж целия пост
# 9
Благодаря на всички,които ми писаха!  bouquet Още днес ще започнем да се учим. Ще опитам всички хитринки,които ми подсказвате,ще се заредя с търпение и...дано успея.Никак не искам да го оставям да плаче,ще карам с добро.
Виж целия пост
# 10
А,и още нещо. Ако въпреки всичките ми усилия се разплаче и не иска да заспи в леглото си,дали ще е правилно да го взема и да го гушна?Ясно е,че в началото така ще стане.
Виж целия пост
# 11
И аз ще пробвам методите. Днес пуснах почти същата тема  Flutter
Виж целия пост
# 12
Аз вече пети месец не успявам. Заспива в количка, в шезлонг, на рамото ми, в ръцете на мъжа ми, но не и в леглото си. Вечерта го пренасяме в креватчето половин час след като е заспал на някое от гореспоменатите места.
Виж целия пост
# 13
Дъщеря ми заспива само в количката  Sick
Виж целия пост
# 14
Дъщеря ми заспива само на шезлонга с много клатене, после я местим в леглото, не знам как ще я отучваме, досега опитите ни са удряли на камък, реве до повръщане  Sick
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия